Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Od 14 sierpnia piłkarze z grupy Orlik oraz dziewczęta z sekcji siatkarskiej LZS Justynów szlifują formę na nadchodzący sezon na sportowym obozie w Ośrodku SOLPARK w Kleszczowie. Pod czujnym i fachowym okiem trenerskim Mariusza Olińskiego oraz Karoliny Lasoty wykuwane są talenty nie gorsze miejmy nadzieję niż te, które już reprezentują klub w rozgrywkach seniorskich. Trzeba przyznać, że obiekt w Kleszczowie to perełka jeśli chodzi o infrastrukturę dla sportowców. Piłkarze trenują dwa razy dziennie mając do dyspozycji pełnowymiarowe piłkarskie boisko trawiaste oraz drugie ze sztuczną murawą. Siatkarki natomiast treningi na hali urozmaicają zajęciami na boisku do siatkówki plażowej. Do dyspozycji drużyn jest również w pełni wyposażona siłownia oraz kort tenisowy. Zawodnicy nie mają prawa narzekać na nudę. W przerwach pomiędzy treningami czas urozmaicają zabawy na kręgielni oraz pluskanie się w Aquaparku. Szczególnie wodny tor przeszkód upodobali sobie młodzi adepci footbalu, natomiast nastoletnie siatkarki odpoczywają w jacuzzi lub korzystają z masażów wodnych i mega zjeżdżalni. Gdy pora przychodzi na odpoczynek zawodnicy mogą zaszyć się w swoich komfortowo wyposażonych dwuosobowych pokojach. Trzeba przyznać, że nasza grupa prezentuje się bardzo okazale. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostali wyposażeni w sprzęt sportowy firmy ZINA. Na terenie ośrodka młodzi Justynowianie są rozpoznawalni i z dumą prezentują swoje emblematy klubowe. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić co widać w kontraście z innymi drużynami przebywającymi w SOLPARKU np. juniorami srts widzew, którzy przez swój klub nie zostali tak doskonale wyposażeni. Chłopcy i dziewczęta z zapałem i uśmiechem pokonują kolejne trudne zadania treningowe bo wiedzą, ze tylko ciężką pracą można w sporcie dokonać rzeczy wielkich. O sferę mentalną i opiekę pedagogiczną nad grupę dba wysłannik specjalny LZS-u Red Mich, który relacjonuje też ten pobyt. Zdjęcia z obozu wkrótce będą dostępne w zakładce galeria.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

       
LZS Justynów  - Włókniarz Zgierz
4 : 3

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

27.05.2018 r. godz. 11.00 (niedziela)

       
Sport Perfect  - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 21 56
 2  Błękitni Dmosin 21 50
 3  KKS Koluszki 21 44
 4  Pogoń Rogów 21 41
 5  LZS Justynów 22 39
 6  MKP Boruta II Zgierz 21 38
 7  Czarni Smardzew 21 37
 8  Różyca 21 36
 9  Włokniarz Zgierz 22 31
 10  Sport Perfect 21 14
 11  Gałkówek 21 13
 12  Kalonka 21 13
 13  Zamek Skotniki 22 13
 14  Huragan Swędów 22 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR