Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Artur Borasik (Boruta II Zgierz): Trudnego dziś mieliśmy przeciwnika. Szczególnie bardzo dobrze rywal wyglądał fizycznie. Warunki do gry też były dziś specyficzne ze względu na opady deszczu podczas pierwszej połowy meczu. Udało nam się strzelić cztery gole, wygraliśmy mecz co nas bardzo cieszy. Mam młody zespół, który dopiero co powstał oparty na chłopcach z roczników 98 i 99. Do tego mam czterech, pięciu starszych zawodników. O grze o awans raczej nie myślimy w tym sezonie.

Piotr Turek (LZS Justynów): Mecz z kategorii bardzo trudnych do ocenienia. Mieliśmy swoje sytuacje. Rywale byli bardziej rzeczowi. My swojego sposobu na grę nie zrealizowaliśmy. Chodzi mi tu o strzelanie bramek. Sam Rafał Pankiewicz po sytuacjach z rzutów rożnych mógł rozstrzygnąć mecz na naszą korzyść. Dziś mieliśmy przynajmniej siedem doskonałych sytuacji do strzelenia bramki. Jak nie idzie to nie idzie. Nam dziś nie szło. Nie chcę sprowadzać oceny tego spotkania do przypadku bo chcemy go minimalizować, jednak dziś nie mieliśmy szczęścia. Z każdego meczu trzeba wyciągać wnioski. Generalnie realizowaliśmy to co sobie założyliśmy, zespół grał taktycznie dobrze, brakło tego finalnego strzału do bramki. Nie wiem co jest powodem. Może to, że przyszło na nasz obiekt dużo ludzi na prezentacje naszej młodzieży. Trudno mi jest powiedzieć. Oczywiście żartuje. Choć prawda jest, że drugi raz mamy fajny festyn w klubie i drugi raz przegrywamy przed nasza publicznością.

Rozmawiał: M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów  - LKS Różyca
5 : 2

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

wiosna 2018 r.

      
LZS Justynów  - Pogoń Rogów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 13 34
 2  Błękitni Dmosin 13 28
 3  MKP Boruta II Zgierz 13 28
 4  Pogoń Rogów 13 27
 5  KKS Koluszki 13 25
 6  Czarni Smardzew 13 25
 7  LZS Justynów 13 21
 8  Różyca 13 21
 9  Włokniarz Zgierz 13 19
 10  Huragan Swędów 13 10
 11  Gałkówek 13 8
 12  Kalonka 13 7
 13  Zamek Skotniki 13 5
 14  Sport Perfect 13 4

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR