1%

Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów

W niedzielę na boisku w Justynowie chłopcy z rocznika 2002 grający w lidze B2 Junior Młodszy gościli lidera rozgrywek drużynę Róża Kutno. Trzeba przyznać, że po ostatnich sukcesach (remis i wygrane) nasza drużyna miała apetyt na sprawienie niespodzianki w postaci odebrania punktów przeciwnikowi. W pierwszej połowie gra była wyrównana, a akcje przenosiły się z jednej bramki pod drugą. W 21 min po zagraniu Alana Górowskiego, Karol Jastrzębskiego umieszcza piłkę w bramce. Nie udało się jednak zwycięsko zejść po pierwszej połowie. W 35 min Róża wyrównuje. Niestety w drugiej części meczu dominacja Róży nie podlegała dyskusji. Rywal strzelił nam jeszcze dwie bramki ustalając wynik na 1:3.

Mimo przegranej nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz i napędzili stracha liderowi tabeli (Róża posunęła się nawet do sprawdzania naszych legitymacji po meczu – wstyd jeżeli tak chce się zdobywać punkty).

B2 Junior Młodszy

LZS Justynów – Róża Kutno 1:3

Bramka dla LZS – Jastrzębski

Skład LZS – Walczak, Rzepecki, Krupiński, Sójka, Górowski, Supera, Michałus, Polcyn, Rakowski (Pabisiak), Jastrzębski, Michałkiewicz (Dominiak).

Słabiej niestety spisują się nasze najmłodsze drużyny grające w lidze Młodzik i Orlik. Liczymy jednak na przełamanie i zdobycie punktów w następnych meczach.