Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P. Długo nasza drużyna kazała czekać na taki mecz. Czy nie za długo, dopiero w 7 kolejce chłopaki zagrali tak jak tego oczekiwali kibice.

Piotr Turek (LZS Justynów):  Ważne, że w ogóle doczekaliśmy takiego meczu. To, że obraz gry w ostatnich meczach nie był zadawalający i sam poziom rozgrywania przez nas tych meczów to jedna rzecz, natomiast to nie wynikało z braku chęci chłopaków czy z „olewania”, że użyję takiego kolokwializmu, tylko problem tkwił gdzieś w innym miejscu. Dziś wreszcie ta karta odwróciła się na naszą stronę, niekoniecznie zasłużenie wygraliśmy ten mecz, ale ważne, że wygraliśmy.

M.P. Tu się z Tobą trochę nie zgodzę. Pierwsza połowa faktycznie pod dyktando Koluszek, ale w drugiej to my dyktowaliśmy warunki gry.

Piotr Turek (LZS Justynów): Tak, stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Było w tej połowie sporo kontrowersji, najpierw kuriozalna czerwona kartka, potem problematyczny spalony. Z tego powodu nie stawiam się w roli, że w pełni zasłużenie wygraliśmy ten mecz. Nie mogę powiedzieć, że fantastycznie zagraliśm. Myślę, że zespół gospodarzy zlekceważył nas po pierwszej połowie widząc w jaki sposób graliśmy, natomiast apelowałem do chłopaków o cierpliwość, spokój. Sam czekałem, że wreszcie będzie to nasz mecz. I tak się stało.

M.P. Dziękuję za rozmowę.

Niestety trener gospodarzy Mariusz Gajek nie chciał rozmawiać z naszym reporterem. Lakonicznie rzucił tylko dwa zdania: Mecze z Justynowem rządzą się swoimi prawami. My byliśmy lepsi w pierwszej połowie, goście w drugiej.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów  - LKS Różyca
5 : 2

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

wiosna 2018 r.

      
LZS Justynów  - Pogoń Rogów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 13 34
 2  Błękitni Dmosin 13 28
 3  MKP Boruta II Zgierz 13 28
 4  Pogoń Rogów 13 27
 5  KKS Koluszki 13 25
 6  Czarni Smardzew 13 25
 7  LZS Justynów 13 21
 8  Różyca 13 21
 9  Włokniarz Zgierz 13 19
 10  Huragan Swędów 13 10
 11  Gałkówek 13 8
 12  Kalonka 13 7
 13  Zamek Skotniki 13 5
 14  Sport Perfect 13 4

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR