Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P. Długo nasza drużyna kazała czekać na taki mecz. Czy nie za długo, dopiero w 7 kolejce chłopaki zagrali tak jak tego oczekiwali kibice.

Piotr Turek (LZS Justynów):  Ważne, że w ogóle doczekaliśmy takiego meczu. To, że obraz gry w ostatnich meczach nie był zadawalający i sam poziom rozgrywania przez nas tych meczów to jedna rzecz, natomiast to nie wynikało z braku chęci chłopaków czy z „olewania”, że użyję takiego kolokwializmu, tylko problem tkwił gdzieś w innym miejscu. Dziś wreszcie ta karta odwróciła się na naszą stronę, niekoniecznie zasłużenie wygraliśmy ten mecz, ale ważne, że wygraliśmy.

M.P. Tu się z Tobą trochę nie zgodzę. Pierwsza połowa faktycznie pod dyktando Koluszek, ale w drugiej to my dyktowaliśmy warunki gry.

Piotr Turek (LZS Justynów): Tak, stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Było w tej połowie sporo kontrowersji, najpierw kuriozalna czerwona kartka, potem problematyczny spalony. Z tego powodu nie stawiam się w roli, że w pełni zasłużenie wygraliśmy ten mecz. Nie mogę powiedzieć, że fantastycznie zagraliśm. Myślę, że zespół gospodarzy zlekceważył nas po pierwszej połowie widząc w jaki sposób graliśmy, natomiast apelowałem do chłopaków o cierpliwość, spokój. Sam czekałem, że wreszcie będzie to nasz mecz. I tak się stało.

M.P. Dziękuję za rozmowę.

Niestety trener gospodarzy Mariusz Gajek nie chciał rozmawiać z naszym reporterem. Lakonicznie rzucił tylko dwa zdania: Mecze z Justynowem rządzą się swoimi prawami. My byliśmy lepsi w pierwszej połowie, goście w drugiej.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR