Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W weekend grały nasze drużyny młodzieżowe. W sobotę nasi juniorzy młodsi grali mecz swojej ligi w Łodzi, a ich przeciwnikiem była drużyna Orła. W 21 min Alan Górowski wykonywał rzut wolny, po którym piłka odbiła się od muru, ale nasz zawodnik nie dał za wygraną i dobił celnie piłkę. Prowadziliśmy 1:0.  W 39 min sędzia podyktował dla nas rzut karny. Skutecznym wykonawcą był  Wiktor Wojciechowski. Piłka co prawda odbiła się od rąk bramkarza Orła, ale nasz bramkarz powtórnie uderzył celnie piłkę. Kolejną bramkę zdobyliśmy po szybkiej kontrze. Wiktor wyrzucił dokładnie piłkę, kilka sprawnych podań, Dawid Polcyn podał Alanowi  Górowskiemu, który zdobył trzeciego gola. W ostatnich trzech minutach rozłożyliśmy przeciwnika na łopatki. Obie akcje bramkowe rozpoczął Karol Jastrzębski. Pierwszą skończył w 78 min po raz trzeci Alan Górowski, a  minutę później Dawid Polcyn. Mimo super wyniku nasz trener i sami chłopcy, nie byli do końca zadowoleni z gry. Gdybyśmy wykorzystali wszystkie okazje strzeleckie wynik byłby dużo wyższy. 

B2 Junior Młodszy Orzeł Łódź – LZS Justynów 0:5

Bramki dla LZS: Górowski 3, Wojciechowski, Polcyn.

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Walczak, Rzepecki, Sójka, Górowski, Jastrzębski, Supera, Michałus, Polcyn, Pabisiak (Rakowski), Dominiak (Michałkiewicz).

Swój pierwszy punkt wywalczyli nasi „średniacy” grający w grupie D2 Młodzik. Przeciwnikiem LZS Justynów była drużyna GLKS Dłutów. Ambicja i walka zostały wynagrodzone. Nasza drużyna dwa razy musiała gonić wynik i dwa razy to się udało po bramkach Brota i Comporka. Brawo oby tak dalej.

D2 Młodzik GLKS Dłutów – LZS Justynów 2:2

Bramki dla LZS: Brot, Comporek

Skład LZS Justynów: Maciejewski, Brot, Duda, Dudek, Comporek, Głogowski, Grabowski, Kacprzak, Kępa, Młynarczyk, Rątczak, Sarna, Tomczyk, Tyluś, Zaurski, Tyluś.

Niestety niewiele dobrego można napisać na temat meczu chłopców grających w grupie E2 Orlik. Przeciwnikiem LZS była drużyna Boruty Zgierz. Wynik meczu 2:21 mówi niestety wszystko. Obie bramki dla nas zdobył Aleks Oliński.

E2 Orlik LZS Justynów – Boruta Zgierz 2:21

Bramki dla LZS: Oliński 2

Skład LZS Justynów: M. Wojciechowski, O. Zięba, Donder, Oliński, Balcerak,  Szafarz, K. Zięba,  Zych, F. Wojciechowski, Grabowski.

W sobotę grali również nasi najmłodsi adepci footbalu czyli nasze Żaczki. Turniej, w którym grało pięć drużyn. Mecze miały formułę towarzyską chociaż były pod patronem ŁZPNu. Przydzielono nas do grupy z Łódzką Akademią Futbolu I i II, SP Widzew 35 i KKS Koluszki. Mecze trwały 2 x 12 minut w składach 4 osobowych plus bramkarz. Mimo kiepskiej pogody chłopcy zagrali przyzwoite zawody i na początek można być zadowolonym. Mecze nie są w żaden sposób klasyfikowane, nie ma wyników. Barw LZS Justynów bronili: Filip Łaski, Tymek Balicki, Kacper Duda, Jakub Pełka,  Dorian Błaszków oraz Kuba Ciesielski.

M.P.

 

 

 

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR