Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W sobotę 14 października 2017 roku o godzinie 15:30 piłkarze LZS Justynów po raz drugi w odstępie tygodnia staną przed szansą pokonania lidera rozgrywek. Tym razem przeciwnikiem naszych chłopców będzie stary dobry znajomy czyli zespół Startu Brzeziny. Po nieoczekiwanym, ale w pełni zasłużonym – przynajmniej moim zdaniem- pokonaniu poprzedniego lidera KKS Koluszki w zespole wzrosły apetyty na sprawienie następnej niespodzianki. Nie ma co ukrywać, że faworytem sobotniego spotkania będzie nasz rywal, spadkowicz z okręgówki, który za cel numer jeden przyjął jak najszybszy powrót do wyższej klasy. Myślę, że rola jaka została przed naszym zespołem wytyczona bardzo pasuje piłkarzom. Do meczu ze Startem trzeba podobnie jak to miało miejsce w Koluszkach podejść maksymalnie skoncentrowanym, czujnym i z wiarą w to, że i tym razem jesteśmy w stanie wyrwać punkty faworytowi. W sobotę nie będzie miejsca na błędy jakie przytrafiły się w innych poprzednich meczach. Szczególnie ważna będzie gra bloku defensywnego wspieranego środkową formacją. W Koluszkach do środka obrony wrócił z konieczności Rafał Pankiewicz i trzeba przyznać, że spisywał się dużo lepiej niż wtedy gdy grał w środku pola. Bardzo dobry mecz w destrukcji rozegrał młody Daniel Zakrzewski. Ilość wślizgów i odbiorów tego chłopaka była imponująca. Nasz „król” środka pola Michał Biernacki zaliczył kiepską pierwszą i zdecydowanie lepszą drugą, gdzie dyrygował poczynaniami kolegów jak wtedy gdy był wybierany piłkarzem sezonu. Oby limit kiksów na tą rundę wykorzystał już nasz bramkarz, bo tym razem możemy tego nie odrobić. Coraz lepszą formę prezentują za to nasi gracze formacji ofensywnych. Krzysiek Pawlak złapał skuteczność. Kamil Karpiński w meczu z  KKS zaliczył kilka udanych rajdów po prawej stronie, a Przemek Bartosik udanie przytrzymywał piłkę i rozgrywał do lepiej ustawionych kolegów. W razie konieczności do boju przygotowanych jest nasze plemię młodych głodnych młodzieżowców, z których każdy liczy na swoją szansę. Swojego ostatniego słowa w tej rundzie na pewno nie powiedzieli Patryk Kiński, Kacper Ambrozik czy Bartek Brzeziński. Niestety kontuzja na dłużej wyeliminowała z gry Sylwka Kurnatowskiego, który stanowił alternatywę dla graczy środka pola. Trzeba zwrócić uwagę na tabelę naszej ligi. W przypadku wygrania meczu ze Startem dalej będziemy liczyć się w walce o czołowe miejsca w lidze, porażka niestety ustawi nas w gronie średniaków. Zatem jest o co walczyć.

W weekend grać będą nasze drużyny młodzieżowe. Szczególnie uważnie przyglądać będziemy się naszym juniorom, którzy po kiepskim starcie rozgrywek nabrali tempa i zdobywają punkty jak na zawołanie. Ostatnio 5:0 pokonali Orła Łódź.

B2 Junior młodszy LZS Justynów – Iskra Głowno – niedziela g.11:00

D2 Młodzik LZS Justynów – pauzuje

E2 Orlik Łódzka Akademia Footballu II – LZS Justynów – sobota g. 11:30

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów  - LKS Różyca
5 : 2

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

wiosna 2018 r.

      
LZS Justynów  - Pogoń Rogów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 13 34
 2  Błękitni Dmosin 13 28
 3  MKP Boruta II Zgierz 13 28
 4  Pogoń Rogów 13 27
 5  KKS Koluszki 13 25
 6  Czarni Smardzew 13 25
 7  LZS Justynów 13 21
 8  Różyca 13 21
 9  Włokniarz Zgierz 13 19
 10  Huragan Swędów 13 10
 11  Gałkówek 13 8
 12  Kalonka 13 7
 13  Zamek Skotniki 13 5
 14  Sport Perfect 13 4

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR