Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W sobotę 10 marca 2018 na obiekcie ChKS-u piłkarze LZS Justynów rozegrali mecz kontrolny z zespołem Pogoni Rogów. Trenerzy w tym spotkaniu nie mogli skorzystać z usług kilku piłkarzy z podstawowego składu. Michał Biernacki, Mateusz Dzięgielewski i Kacper Ambroziak to gracze, którzy napędzają grę LZS-u. Pech jednych to szczęście dla drugich. W meczu z Pogonią, która będzie naszym pierwszym wiosennym przeciwnikiem udanie zaprezentowali się inni piłkarze. Justynów jako pierwszy stracił gola. W pierwszej połowie Damiana Lewosińskiego pokonał gracz rywali. Po zmianie stron dominacja LZS-u nie podlegała dyskusji. Gole Patryka Kińsiego i Przemka Bartosika to najniższy wymiar kary jaki spotkał Pogoń. Swoich sytuacji nie wykorzystali Krzysiek Pawlak, Przemek Bartosik czy Kamil Karpiński. Oj chłopaki trzeba poprawić skuteczność.

Za tydzień nasza drużyna rozegra dwa mecze sparingowe. W sobotę 17 marca o godzinie 12:00 przeciwnikiem LZS-u będzie Start Brzeziny, a w niedzielę o 16:00 Ner II Poddębice. Pierwszy mecz odbędzie się na boisku w Brzezinach, drugi na obiekcie ChKS-u w Łodzi.

LZS Justynów – Pogoń Rogów 2:1 (0:1).

Bramki dla LZS: Kiński i Bartosik

Skład LZS Justynów: Lewosiński – Szumicki, Pankiewicz, Bińczak, K. Milczarek, Kiński, Zakrzewski, M. Milczarek, Karpiński, Pawlak, Bartosik.

Na zmiany wchodzili: Worotnicki, Kurnatowski, Kurzawski i Królak.

W drużynie Pogoni Rogów zagrał nasz zawodnik Kristian Iwaczuk. Kristian stara się o transfer do Rogowa. Wielka szkoda, że nasz młody gracz wybrał rywala, niż ciężką walkę o miejsce w drużynie LZs-u. Za grę w Justynowie dziękujemy Kristianowi serdecznie i życzymy samych dobrych meczów (oczywiście oprócz tych przeciwko nam) w drużynie Pogoni.

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów  - LKS Różyca
5 : 2

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

wiosna 2018 r.

      
LZS Justynów  - Pogoń Rogów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 13 34
 2  Błękitni Dmosin 13 28
 3  MKP Boruta II Zgierz 13 28
 4  Pogoń Rogów 13 27
 5  KKS Koluszki 13 25
 6  Czarni Smardzew 13 25
 7  LZS Justynów 13 21
 8  Różyca 13 21
 9  Włokniarz Zgierz 13 19
 10  Huragan Swędów 13 10
 11  Gałkówek 13 8
 12  Kalonka 13 7
 13  Zamek Skotniki 13 5
 14  Sport Perfect 13 4

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR