Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Marcin – starszy brat Kamila tej zimy zasilił zespół LZS Justynów. Gra na odpowiedzialnej pozycji środkowego pomocnika i we wszystkich dotychczasowych meczach wystąpił w pierwszym składzie. Marcin urodził się 23 kwietnia 1993 roku, mieszka w Bedoniu Przykościelnym i jest jeszcze kawalerem (choć ma już narzeczoną). Obecnie nasz nowy piłkarz kończy studia na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej i pracuje jako inżynier budowy. Marcin swoją karierę piłkarską zaczynał w Andrespolii Wiśniowa Góra, potem był epizod w Polonii Andrzejów i obecnie gra u nas.

A oto co powiedział w krótkiej rozmowie.

M.P.: Marcin, co skłoniło cie do gry w LZS Justynów?

Marcin Milczarek: Przede wszystkim przekonali mnie znajomi, którzy tutaj grają. Wiedziałem, że w klubie jest fajna atmosfera, bardzo dobre boisko i warunki do niezłego grania.

M.P.: Kto kogo bardziej namawiał do przyjścia do Justynowa? Ty brata, czy Kamil Ciebie?

Marcin Milczarek: To ja byłem zdecydowany jako pierwszy, a Kamil podążył za mną. Porozumieliśmy się i bardzo fajnie, że razem gramy.

M.P.: Jak podoba Ci się po tych pary miesiącach w Justynowie w klubie?

Marcin Milczarek: Tak jak widać dzisiaj (śmiech… rozmawiamy podczas pomeczowego grilla – przyp. red.) Jest fajna atmosfera, teraz wygrywamy, mamy punkty i przez to jest jeszcze milej. Każdy liczy się z tym, ze mogą przyjść słabsze mecze czy chwila potknięcia, ja jednak wierzę, że pomimo to drużyna będzie razem pokonywała trudne momenty i tworzyła monolit.

M.P.: Fajne rzeczy mówisz. W końcu wszyscy w klubie chcielibyśmy powalczyć o powrót do okręgówki.

Marcin Milczarek: Zwarzywszy na wyniki w tej rundzie, mam nadzieję, że tak będzie. Taki na pewno jest cel.

M.P.: Przychodziłeś do nas z przypiętą łatką piłkarza kreującego grę w środku pola, a takiego nam zawsze brakowało. Szczególnie by uzupełnić się z Michałem Biernackim. Jak ty to widzisz?

Marcin Milczarek: Staram się grać jak najlepiej. Przede wszystkim pracuję nieco z tyłu by uchronić drużynę od utraty gola. Wiem, że w drużynie są chłopaki, którzy grają dobrze do przodu. Ja chcę im pomagać, zabezpieczać tyły. Michał super gra w ofensywie, co było dzisiaj widać (2 strzelone gole LKS Gałkówek – przyp. red.). A ja ze swoich obowiązków staram się wywiązać jak najlepiej.

M.P.: Czyli taka trochę niewdzięczna rola.

Marcin Milczarek: Tak, masz rację rola trochę niewdzięczna.

M.P.: Marcin, przed nami seria ciężkich meczów. Myślę, ze to właśnie te spotkania pokarzą nasze miejsce w lidze.

Marcin Milczarek: Tak, to będzie dla nas duży test. Test naszego charakteru, zwarzywszy na dobry początek tej rundy. Zobaczymy na co nas stać. Mam nadzieję, że wywiążemy się z tego jak najlepiej.

M.P.: Dziękuję Ci bardzo ze rozmowę.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

       
LZS Justynów  - Włókniarz Zgierz
4 : 3

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

27.05.2018 r. godz. 11.00 (niedziela)

       
Sport Perfect  - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 21 56
 2  Błękitni Dmosin 21 50
 3  KKS Koluszki 21 44
 4  Pogoń Rogów 21 41
 5  LZS Justynów 22 39
 6  MKP Boruta II Zgierz 21 38
 7  Czarni Smardzew 21 37
 8  Różyca 21 36
 9  Włokniarz Zgierz 22 31
 10  Sport Perfect 21 14
 11  Gałkówek 21 13
 12  Kalonka 21 13
 13  Zamek Skotniki 22 13
 14  Huragan Swędów 22 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR