Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P.: Gratuluję zwycięstwa, choć chyba musi Pan przyznać, że nie było ono łatwe.

Dawid Ślęzak (trener Błękitnych Dmosin): Nie było łatwe. Zawsze bardzo ciężko grało nam się z Justynowem i dzisiaj było podobnie. Justynów jest wymagającym przeciwnikiem, naprawdę grało nam się trudno.

M.P.: Pierwsza połowa, w której zagraliście lepiej zadecydowała o waszej końcowej wictorii.

Dawid Ślęzak: Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, a wyróżnię tu szczególnie naszego napastnika. Zagraliśmy dobrze i skutecznie z przodu. A druga połowa była bardzo słaba, kiepsko to wyglądało.

M.P.: Faktycznie, gdyby LZS wykorzystał swoje sytuację to mogłoby być różnie.

Dawid Ślęzak: Faktycznie. To był mecz na styku biorąc pod uwagę sytuacje bramkowe. Można powiedzieć, że do końca nie zasłużyliśmy na trzy punkty. To był typowy mecz na remis.

M.P.: Jesteście wiceliderem tabeli, depczecie Startowi Brzeziny po piętach. Czy wierzycie jeszcze w awans do okręgówki?

Dawid Ślęzak: My po prostu gramy. Jak będzie awans to będzie. Nie ma napinki. Liczymy na Justynów, że urwiecie punkty Brzezinom i jeszcze ta końcówka będzie emocjonująca.

M.P.: Panie trenerze, pierwsza porażka wiosny, co prawda z wiceliderem. Na szybko po tym meczu nasuwa mi się myśl, że przespaliśmy zdecydowanie pierwszą połowę.

Kuba Sapiński (LZS Justynów): Zdecydowanie. Pierwszą połowę to byliśmy chyba na majówce. Zespół został w szatni. A jeśli chodzi o całość to cieszy fakt, że w drugiej połowie pokazaliśmy dobrą piłkę. Nawet w meczu z wiceliderem, jak bardziej się zaangażowaliśmy, zostawiliśmy więcej zdrowia, serca to pokazaliśmy, że potrafimy zagrać dobrą piłkę. Gdyby udało się Mateuszowi lub Kamilowi wykorzystać sytuację podejrzewam, że udałoby się wywieść dużo korzystniejszy rezultat.

M.P.: Faktycznie szkoda, mówi się trudno. Każda passa w końcu się kończy. Przed nami bardzo ważny, prestiżowy mecz z Koluszkami. W przerwie dokonałeś dwóch zmian i gra się poprawiła.

Kuba Sapiński: Trzeba było coś ruszyć, zmienić. Tak jak powiedziałem wcześniej w pierwszej połowie nie weszliśmy dobrze w mecz. Mamy szeroką kadrę, są zawodnicy, którzy wrócili do składu po kontuzji, trzeba było dać każdemu zagrać w dzisiejszym meczu. Te zmiany poskutkowały tym, że nasza gra do przodu się ruszyła.

M.P.: Ja wrócę do tej nieszczęsnej pierwszej połowy. Zagraliśmy wg mnie zbyt pasywnie w obronie, która w dotychczasowych meczach była monolitem.

Kuba Sapiński: Faktycznie w pierwszej połowie w obronie była katastrofa. I nie ma co mówić o kimś indywidualnie, cały zespół broniąc zagrał fatalnie. Dużo piłek wchodziło nam za plecy, Pawka też za mało podpowiadał z klatki. Tak jak powiedziałeś nie było spójności. Ale będzie to materiał do wyciągnięcia wniosków. Mamy teraz mecz z KKS Koluszki i zrobimy wszystko by go wygrać i zacząć kolejną passę.

M.P.: Wnioski zostały szybko wyciągnięte, bo w drugiej połowie to my dominowaliśmy na boisku. Kibice zobaczyli Justynów z wcześniejszych meczów wiosny.

Kuba Sapiński: Dokładnie. Tak jak powiedziałem wcześniej trzeba korzystać z każdego zawodnika. Dziś pokazali się rezerwowi i odmienili naszą grę. Będziemy z nich korzystać. Na następny mecz z Koluszkami postaramy się wystawić jak najmocniejszą jedenastkę.

M.P.: Dziękuję i życzą powodzenia w następnym meczu.

 

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR