Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W sobotę 10 czerwca 2017 piłkarze LZS Justynów rozegrali mecz wyjazdowy z drużyną Błękitnych Dmosin. Trener w tym spotkaniu nie mógł skorzystać z kilku zawodników z podstawowego składu. W kadrze meczowej zabrakło Bartka Kurzawskiego, Mateusza Dzięgielewskiego i Krzyśka Pawlaka.

Nasi piłkarze w mecz weszli lepiej niż rywal ale to gospodarze pierwsi stworzyli sobie sytuację bramkową. W 7 minucie doskonale spisał sie w bramce Pawka, który wyszedł obronna ręką w sytuacji sam na sam z rywalem. Następne kilkanaście minut należało do naszej drużyny. W 16 minucie po dobrej akcji zespołu strzał Patryka Kińskiego został zablokowany. W 20 minucie przypomniał o sobie Sylwek Kurnatowski, którego strzał wybronił końcówkami palców bramkarz Dmosina wybijając piłkę na rzut rożny. Po dobrej wrzutce obrońcy gospodarzy wybili piłkę tuż przed linie pola karnego. Tu do piłki dopadł Michał Biernacki, który szarżą wdarł się w pole karne i został sfaulowany przez zawodnika Błękitnych. Sędzia bez wahania wskazał na punkt 11 metrów. Karnego w swoim stylu precyzyjnym strzałem wykorzystał Przemek Bartosik. Po stracie bramki Dmosin rzucił się do natarcia. W ciągu trzech minut Błękitni dwukrotnie zagrozili bramce Justynowa ale tym raz czujnie zachowali się obrońcy i bramkarz. W 36 minucie nie wykorzystaliśmy sytuacji 100%. Po akcji całego zespołu, świetne podanie wykonał Michał Biernacki do wychodzącego na czystą pozycję Patryka Kińskiego. Niestety Kiniu w sytuacji sam na sam strzelił niecelnie. Jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą. I tak było tym razem. W 40 minucie drużyna Błękitnych wykonywała rzut wolny. Jakby się wydawało w niegroźnej sytuacji z dobrze zagraną piłką pierw nie poradzili sobie nasi obrońcy a następnie piłka po koźle zaskoczyła naszego bramkarza. Już w następnej akcji mogliśmy prowadzić lecz ponownie sytuacji stuprocentowej nie wykorzystał tym razem Kacper Ambrozik. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Drugą połowę rozpoczęliśmy w niezmienionym składzie. Gra w tej części spotkania przez pierwsze dziesięć minut toczyła sie w środkowej części spotkania. Następne 5 minut to horror naszej drużyny. W tak krótkim czasie trzykrotnie pozwoliliśmy gospodarzom strzelić nam bramki. W 55 minucie po fatalnej postawie naszych obrońców zawodnik Błękitnych nie miał problemu z pokonaniem bezradnego w tej sytuacji Pawki. 58 minuta to znów błąd naszej drużyny przy wyprowadzaniu piłki. Strata piłki w środku boiska następnie minięcie się z piłką Solarka i zawodnik gospodarzy widzą wysuniętego Pawła Worotnickiego lobem uzyskuje trzecią bramkę. 60 minuta to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Do dobrze wykonanego rzutu wolnego najwyżej wyskoczył zawodnik Dmosina, który głową umieszcza piłę w siatce LZS-u obok bezradnego w tej sytuacji Pawki. Można powiedzieć, iż w tej sytuacji mecz się praktycznie zakończył. Drużyna gospodarzy kontrolowała spotkanie a z naszych chłopaków uciekło powietrze. Mimo dokonanych trzech zmian w naszej drużynie obraz gry nie uległ już zmianie. I tak w ostatnim spotkaniu sezonu musieliśmy uznać wyższość rywala. Najbardziej szkoda kibiców, którzy licznie stawili się na to spotkanie i jak to niejednokrotnie bywało w poprzednich meczach było ich więcej niż kibiców gospodarzy.

Chłopaki dziękujemy za cały sezon, jesteśmy z wami!!!

Błękitni Dmosin - LZS Justynów 4:1 (1:1)

Bramka dla LZS: Bartosik

Skład LZS Justynów: Worotnicki 4 – Szumicki 4, Pszczółkowski 4, Pankiewicz 5, Solarek  4, Ambrozik 4 (60' Karpiński 3), Biernacki 5, Kurnatowski 4, Kiński 4 (72' Brzeziński 2), Iwaczuk 4, (66' Zakrzewski 3), Bartosik 5

Trener: Piotr Turek

Widzów: 30 w tym 17 z Justynowa

M.G.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR