Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W środę 14 czerwca wielka sportowa rodzina LZS Justynów spotkała się wieczorem na obiekcie klubowym by uroczyście zakończyć udany sezon piłkarski 2016/17. Trzecie miejsce w tabeli to wynik godny, szczególnie patrząc na to w jaki sposób ruszaliśmy z miejsca po spadku do A-klasy. Odejście kilku piłkarzy spowodowało, że trener Piotr Turek odważnie sięgnął po młodzież. Inni zawodnicy, którzy też byli już jedną nogą w innych klubach, a jednak zdecydowali się zostać powinni teraz czuć się wygrani. W tym roku LZS nabrał krzepy, byli juniorzy już teraz mogą śmiało nosić „seniorskie buty”. Kibice mieli sporo powodów do zadowolenia, na 13 meczów w Justynowie nasi chłopcy wygrali 12. To znakomity wynik i nie ma się co dziwić, że fani chętnie zasiadali na trybunach by oklaskiwać swoich piłkarzy.

 

Przy wspólnym stole obok zawodników i działaczy usiedli kibice i wolontariusze. To dzięki ich pracy nasz obiekt wygląda tak okazale. Trudno wymienić tu każdego z osobna. Dla Was wielkie brawa i szacunek.

Na zakończeniu sezonu nie mogło zabraknąć nagród i wyróżnień. Królem polowania na „okazałe statuetki” został bezapelacyjnie w tym sezonie Michał Biernacki. Popularny Bierni wygrał klasyfikację na najlepszego zawodnika sezonu, najlepszego pomocnika, zebrał największą ilość punktów w zabawie naszej strony oraz wspólnie z Przemkiem Bartosikiem zdobył największą ilość goli (po 10). Najlepszym bramkarzem wybrany został Paweł Worotnicki, najlepszym obrońcą Rafał Pankiewicz, najlepszym napastnikiem Krzysztof Pawlak. Przy wyborze najlepszego młodzieżowca było najwięcej niewiadomych. Ostatecznie Kacper Ambrozik o mały włos wyprzedził Kacpra Szumickiego. Najładniejsza bramkę sezonu strzelił jesienią rezerwom Boruty Zgierz Jaromir Bergiel. Nagrodę i podziękowanie za kawał dobrej roboty otrzymał również trener Piotr Turek. Wyborów na wymienione kategorię dokonywali kibice, działacze, piłkarze i trenerzy. W sumie wypełniono blisko 40 ankiet. Można powiedzieć, że dyplomy i „kartoniki” trafiły w godne ręce. Warto dodać, że nagrody jakie odebrali zwycięzcy zakupione zostały dzięki Zarządowi LZS Justynów oraz firmie Sebdan, która administruje naszą stronę internetowa.

Po części oficjalnej wszyscy zasiedli przy suto zastawionych stołach, wspominając minione mecze i snując plany na najbliższy sezon.

Korzystając z okazji chciałbym wraz z Marcinem serdecznie podziękować trenerowi i piłkarzom za emocje i ambicję. Fajnie pracuje się dla Was. Do zobaczenia w nowym sezonie. (Zdjęcia z „gali” wkrótce na naszej stronie).

M.P.

 

 

 

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR