Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Kornel Błażynski (Pogoń Rogów): uważam, że dziś nie wygrała drużyna lepsza. Mieliśmy dziś kłopot z bramkarzem, który został wykorzystany dobitnie przez Justynów. Jeśli chodzi o grę to z mojej drużyny jestem zadowolony, również realizowane były założenia. Zawiodła skuteczność, a to w piłce jest najważniejsze. Z tego co sobie wypracowaliśmy, szczególnie w pierwszej ale też i w drugiej połowie, to trzy punkty powinny zostać u nas.

Piotr Turek (LZS Justynów): Zwycięstwo okupione w bólach. Było dziś dużo szarpanych akcji, chłopaki w ligowej premierze mieli powiązane nogi. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu słaba, druga dużo lepsza. Trzeba się dziś cieszyć, zdobyte trzy punkty, strzelone dwie bramki. To dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Obawiałem się tego meczu z racji przeciwnika, z którym się mierzyliśmy bo wiem, że to nie jest drużyna byle jaka. Wbrew temu, że my tu zwyciężyliśmy to podejrzewam, że Pogoń będzie wysoko w tabeli i niejedna drużyna straci tu punkty.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR