Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W sobotę 09.09 po raz czwarty Kijkarze LZS zdobyli Egipt. Tym razem w wyprawie wzięła udział rekordowa liczba ponad 600 sympatyków Nordic Walking z różnych stron Polski.

Najmłodszy uczestnik miał zaledwie 2,5 miesiąca, najstarsza uczestniczka 92 lata! Celem wyprawy był jak zwykle oddalony o 5,5 km od Pęczniewa przysiółek o wdzięcznej nazwie Egipt, co zostało na miejscu potwierdzone okolicznościowym stemplem w paszporcie turystycznym .

W egipskiej oazie na spragnionych Kijkarzy czekała woda i świeżutkie, soczyste owoce. Uśmiechem witała nas Kleopatra, której towarzyszył Faraon z leniwym wielbłądem. Schronienie dawały słomiane piramidy i szumiące na wietrze palmopodobne drzewa. Wspólne zdjęcie wszystkich Kijkarzy było dowodem na to, że w tym roku było nas naprawdę baaaardzo dużo.

Po krótkim relaksie w Egipcie był powrót do Pęczniewa ( dla niektórych kolejne 5,5 km na nogach , dla innych szkolny autobus )  i after party w ośrodku SUMEX z loterią fantową oraz muzyką na żywo. Nie zabrakło jadła i picia. Nie zawiodła również pogoda.

Kasia z Marcinem, Krysia ze Staszkiem, Iza z Marcinem, Basia, Dorota S., Monika B. Monika K. i Dorota L.wyprawę  pod hasłem „ Egipt – all inclusive „ uważają za bardzo udaną. Jesteśmy już umówieni za rok.

D.L.

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR