Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W ostatnią niedzielę LZS Justynów przegrał mecz ligowy z Czarnymi Smardzew. I na tym koniec……. Odcinamy ten zły okres, grubą kreską. W najbliższą sobotę o godzinie 16:30 na własnym obiekcie podejmujemy beniaminka ligi Zamek Skotniki. I co by tu nie mówić gramy z drużyną, która zdobyła punkt więcej od nas i ponad dwa razy więcej goli. Czy zatem możemy mieć obawę o wynik sobotniego meczu? Wymienię kilka powodów, że nie. Po pierwsze, nasi chłopcy podrażnieni ostatnimi kiepskimi występami będą wychodzić ze skóry, by udowodnić sobie i wszystkim, że były to przysłowiowe wypadki przy pracy. Po drugie, grając przed własną publicznością w 9 na 10 meczów wygrywamy – ten jeden już na nami. Po trzecie, limit pecha w strzelaniu na bramkę już się wyczerpał – teraz co strzał to gol!!! Po czwarte, tym meczem udowodnimy wszystkim, że trzeba się z nami liczyć. Po piąte, na ławce w meczu z Zamkiem zawita „świeżość” i nie mam tu na myśli odświeżacza powietrza – wszystkich niedowiarków zapraszam do sprawdzenia. A ta świeżość to czyste głowy, radość z gry, walka do ostatnich sił i tworzenie kolektywu. Jesteśmy razem jedną drużyną, razem przegrywamy i razem cieszymy się ze zwycięstw. I tak też będzie w sobotę.

W ten weekend grają również nasze drużyny młodzieżowe:

B2 – Junior Młodszy – 17 września (niedziela) godzina 11:00 LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów.

D2 – Młodzik – 17 września (niedziela) godzina 11:00 MKP Boruta Zgierz – LZS Justynów.

E2 – Orlik – 16 września (sobota) godzina 11:00 Stal Głowno – LZS Justynów.

Zapraszamy.

M.P.

 

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR