Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W tym tygodniu na dobre ruszyły rozgrywki drużyn młodzieżowych. W środę 13 września nasi juniorzy młodsi z rocznika 2002 przegrali w zaległym meczu ze Startem w Brzezinach 4:3. Strzelone trzy gole nie wystarczyły na wywiezienie z gorącego terenu nawet punktu. W naszym zespole zadebiutował wypożyczony z SMS Kacper Kurpiński.

Start Brzeziny – LZS Justynów 4:3.

Bramki dla LZS: Sójka, Michałkiewicz, Górowski.

Skład LZS: Walczak, Rzepecki, Krupiński, Sójka, Górowski, Supera, Michałus, Polcyn, Michałkiewicz, Rakowski, Jastrzębski, Dominiak.

W niedzielę 17 września na swoim obiekcie LZS Justynów zdobył pierwszy punkt remisując z Włókniarzem Konstantynów 2:2. Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Akcje przenosiły się z jednej na drugą połowę. Widać było dużo walki i determinacji w obu zespołach. LZS może mówić o dużym pechu. W ostatnich minutach dwukrotnie Dawid Polcyn stanął przed szansą na strzelenie zwycięskiego gola, niestety bez powodzenia. W tym meczu widać było, że drużyna zgrała się, akcje były płynne a pojawienie się w bramce nowego zawodnika Wiktora Wojciechowskiego dało chłopcom więcej pewności. Patrząc na naszą ekipę wierzę, że pierwsze zwycięstwo to tylko kwestia czasu.

LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów 2:2

Bramki dla LZS: Sójka, Górowski

Skład LZS: Wojciechowski, Rzepecki (Dominiak), Sójka, Krupiński, Walczak, Jastrzębski, Supera, Michałkiewicz (Rakowski), Michałus, Polcyn, Górowski.

Chłopcy z roczników 2007/08 grający w trzeciej grupie Młodzik D2 grali swój mecz w Zgierzu z rówieśnikami z Boruty. Niestety mecz zakończył się porażką 11:0. Nowy trener grupy Jarosław Maciaszczyk nie załamuje rąk i ciężko pracuje na treningach by wydobyć z chłopców większe możliwości.

Boruta Zgierz – LZS Justynów 11:0

Skład LZS: Maciejewski, Brot, Duda, Dudek, Grabowski, Kacprzak, Kępa, Rątczak, Tomczyk, Wolski, Zaurski.

Smutne nastroje panują w naszej grupie E2 Orlik. Chłopcy trenujący pod okiem trenera Mariusza Olińskiego przegrali bowiem swój wyjazdowy mecz ze Stalą Głowno 18:1. Na usprawiedliwienie many wiadomość, że trwa przebudowa tego zespołu. Wierzymy, że chłopcy poprawią swój styl i w następnym meczu będzie dużo lepiej.

Stal Głowno – LZS Justynów 18:1

Bramka dla LZS: Szafarz

Skład LZS: Wojciechowski, Donder, Balcerak, Szafarz, O. Zięba, Oliński, Zych, K. Zięba, Grabowski, Materla.

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR