Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Po pięciu kolejkach, gdzie LZS Justynów zmierzył się przeciwnikami nie mającymi ambicji włączenia się do walki o klasę okręgową teraz czas na mecze prawdy. Przed nami trzy mecze, po których będzie można już śmiało powiedzieć na co można liczyć w sezonie 2017/18. Spotkania z Błękitnymi Dmosin, a później z KKS Koluszki i Startem Brzeziny to mecze, o których mówi się w gwarze piłkarskiej „mecze prawdy”. Zwycięstwa w tych potoczkach nie tylko podbudują morale naszej drużyny, ale również ustawią naszą drużynę w pierwszym rzędzie drużyn pukających do bram klasy okręgowej. Porażki w tych meczach zepchną nas w grono drużyn, średnich, bez wyrazu, nijakich. Jasno widać, że w tych meczach trzeba wznieść się na wyżyny swoich możliwości, nie można przejść obok meczu, a na murawie trzeba zostawić całe zdrowie i jeszcze trochę z wątroby. Kibice sympatyzujący z LZS wierzą, że pomimo średniego początku rundy teraz przyjdzie ten właściwy czas, w którym wróci forma jaką chłopaki prezentowali w meczach rundy wiosennej wygrywając z rezerwami ŁKS czy drużyną Sport Perfect. Na pewno ich na to stać.

W sobotę o godzinie 16:00 na własnym obiekcie podejmować będziemy drużynę Błękitnych Dmosin. Rywal podobnie jak my ma 9 punktów. Po dwóch jednobramkowych porażkach z KKS Koluszki i Startem Brzeziny przyszły trzy zwycięstwa. Ostatnie z nich to istny pogrom 8:0 odniesione nad Kalonką. Czy zatem jest się czego bać? Błękitni to solidna drużyna, grająca ciekawy football, od kilku lat zawsze w czubie tabeli. Jednak jeżeli LZS zagra uważnie w defensywie i skutecznie w ataku to o trzy punkty możemy być spokojni. W zeszłym sezonie pokonaliśmy najbliższego rywala jesienią u siebie 1:0 po golu Bartka Kurzawskiego, a wiosną ulegliśmy 1:4 po bramce Przemka Bartosika. Czas na powtórkę z tego pierwszego meczu. Szczególnie by zagrać na zero z tyłu co udało się naszym chłopcom tylko raz w pierwszej kolejce w Rogowie. Nie ma już miejsca na kuriozalne gole jaki traciliśmy w spotkaniach z Czarnymi, Zamkiem czy Gałkówkiem. Takich błędów nasi najbliżsi rywale nam nie podarują. Koncentracja, ambicja i walka do końca o każdy metr boiska to powinno być motto przewodnie na najbliższy mecz.

W weekend grają również nasze drużyny młodzieżowe:

B2 Junior Młodszy LZS Justynów - Róża Kutno – niedziela 11:00 w Justynowie

D2 Młodzik Łódzka Akademia Footbalu – LZS Justynów – niedziela 14:30 w Łodzi

E2 Orlik SP Widzew – LZS Justynów – sobota 11:00 w Łodzi

Na mecze serdecznie zapraszamy!!!

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR