Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W niedzielę na boisku w Justynowie chłopcy z rocznika 2002 grający w lidze B2 Junior Młodszy gościli lidera rozgrywek drużynę Róża Kutno. Trzeba przyznać, że po ostatnich sukcesach (remis i wygrane) nasza drużyna miała apetyt na sprawienie niespodzianki w postaci odebrania punktów przeciwnikowi. W pierwszej połowie gra była wyrównana, a akcje przenosiły się z jednej bramki pod drugą. W 21 min po zagraniu Alana Górowskiego, Karol Jastrzębskiego umieszcza piłkę w bramce. Nie udało się jednak zwycięsko zejść po pierwszej połowie. W 35 min Róża wyrównuje. Niestety w drugiej części meczu dominacja Róży nie podlegała dyskusji. Rywal strzelił nam jeszcze dwie bramki ustalając wynik na 1:3.

Mimo przegranej nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz i napędzili stracha liderowi tabeli (Róża posunęła się nawet do sprawdzania naszych legitymacji po meczu – wstyd jeżeli tak chce się zdobywać punkty).

B2 Junior Młodszy

LZS Justynów – Róża Kutno 1:3

Bramka dla LZS – Jastrzębski

Skład LZS – Walczak, Rzepecki, Krupiński, Sójka, Górowski, Supera, Michałus, Polcyn, Rakowski (Pabisiak), Jastrzębski, Michałkiewicz (Dominiak).

Słabiej niestety spisują się nasze najmłodsze drużyny grające w lidze Młodzik i Orlik. Liczymy jednak na przełamanie i zdobycie punktów w następnych meczach.

D2 Młodzik

Łódzka Akademia Futbolu – LZS Justynów 18:0

Skład LZS Justynów: Maciejewski, Tomczyk, Brot, Dudek, Duda, Sarna, Kacprzak, Kępa, Młynarczyk, Rątczak.

E2 Orlik

SP Widzew – LZS Justynów 13:0

Skład LZS Justynów: M. Wojciechowski, O. Zięba, Donder, Oliński, Balcerak,  Szafarz, K. Zięba,  Zych, F. Wojciechowski, Grabowski.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR