Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

To hasło słyszeliśmy w sobotę parokrotnie. Krzyczał trener Piotr Turek, krzyczał kapitan Bartek Kurzawski, bramkarzowi Pawłowi Worotnickiemu zdarzyło się parę razy ochrzanić swoich obrońców słowami: „obudźcie się k……”. No i co? No i nic! Wygląda na to, że drużyna śpi dalej w najlepsze i jak tak dalej pójdzie to zaśpimy na cały sezon, a potem będzie za późno na cokolwiek. Za nami próba generalna przed meczami jesieni. Próba, którą chłopaki oblali na całej linii. Chyba tylko Pawka po tym meczu może chodzić z głową podniesioną do góry, choć tylko połowicznie, bo piłka nożna to gra zespołowa. Myślałem, że mecz z Błękitnymi może być takim meczem na przełamanie, po którym drużyna wejdzie na swój wysoki poziom. Niestety tak się nie stało i obym się mylił, ale wydaje się, że może to nie nastąpić w meczach z Koluszkami i Brzezinami. Co bardziej smutne porażki w tych spotkaniach zepchną nasz klub w grono drużyn przeciętnych, tułających się w ligowym ogonie. Na pewno nie takie były cele stawiane przed chłopakami, więc nie ma innego wyjścia trzeba grać i wygrać. Może właśnie w meczu z KKS wyjdzie z drużyny cała złość i tak jak przed rokiem to właśnie z tym przeciwnikiem chłopaki pokażą kibicom charakter, ambicję i walkę. Należy w to wierzyć bowiem grać słabiej już chyba nie można. Przecież tacy zawodnicy jak Michał Biernacki czy Bartek Kurzawski nagle nie zapomnieli piłkarskiego rzemiosła, Przemek Bartosik nie zatracił swojej skuteczności a młodzi Patryk Kiński czy Kacper Ambrozik młodzieńczej werwy i szaleństwa, którymi czarowali kibiców wiosną. Przed meczem z Koluszkami trzeba zdecydowanie zresetować głowy, nie myśleć o poprzednich meczach, nie podniecać się niepotrzebnie sprawami przeszłymi czy wynikami jakie uzyskał przeciwnik w tej rundzie. Już raz KKS przegrał swój mecz w dodatku z przeciwnikiem nie najwyższych lotów Włókniarzem Zgierz. Z tego jasno wynika, że w tej lidze każdy może wygrać z każdym, dlaczego tak nie miałoby być w sobotę.

Mecz z KKS Koluszki w sobotę 7 października o godzinie 15:00.

Klub kibica LZS Justynów wychodzi na pomoc  kibicom, którzy chcą pojechać do Koluszek a nie mają transportu. Wszyscy chętni do wyjazdu na mecz z KKS proszeni są o przyjście na godzinę 14:00 pod sklep PRIMUS. Osoby zmotoryzowane zabiorą wszystkich chętnych do obejrzenia tego meczu. Może razem pobijemy rekord kibiców na wyjeździe w tym sezonie?

W weekend grają nasze drużyny młodzieżowe:

B2 Orzeł Łódź – LZS Justynów – sobota 07 październik g. 11:00

D2 GLKS Dłutów – LZS Justynów – sobota 07 października g. 13:00

E2 LZS Justynów – Boruta Zgierz – sobota 07 października g.10:00

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR