Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P. Długo nasza drużyna kazała czekać na taki mecz. Czy nie za długo, dopiero w 7 kolejce chłopaki zagrali tak jak tego oczekiwali kibice.

Piotr Turek (LZS Justynów):  Ważne, że w ogóle doczekaliśmy takiego meczu. To, że obraz gry w ostatnich meczach nie był zadawalający i sam poziom rozgrywania przez nas tych meczów to jedna rzecz, natomiast to nie wynikało z braku chęci chłopaków czy z „olewania”, że użyję takiego kolokwializmu, tylko problem tkwił gdzieś w innym miejscu. Dziś wreszcie ta karta odwróciła się na naszą stronę, niekoniecznie zasłużenie wygraliśmy ten mecz, ale ważne, że wygraliśmy.

M.P. Tu się z Tobą trochę nie zgodzę. Pierwsza połowa faktycznie pod dyktando Koluszek, ale w drugiej to my dyktowaliśmy warunki gry.

Piotr Turek (LZS Justynów): Tak, stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Było w tej połowie sporo kontrowersji, najpierw kuriozalna czerwona kartka, potem problematyczny spalony. Z tego powodu nie stawiam się w roli, że w pełni zasłużenie wygraliśmy ten mecz. Nie mogę powiedzieć, że fantastycznie zagraliśm. Myślę, że zespół gospodarzy zlekceważył nas po pierwszej połowie widząc w jaki sposób graliśmy, natomiast apelowałem do chłopaków o cierpliwość, spokój. Sam czekałem, że wreszcie będzie to nasz mecz. I tak się stało.

M.P. Dziękuję za rozmowę.

Niestety trener gospodarzy Mariusz Gajek nie chciał rozmawiać z naszym reporterem. Lakonicznie rzucił tylko dwa zdania: Mecze z Justynowem rządzą się swoimi prawami. My byliśmy lepsi w pierwszej połowie, goście w drugiej.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR