Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

M.P. Długo nasza drużyna kazała czekać na taki mecz. Czy nie za długo, dopiero w 7 kolejce chłopaki zagrali tak jak tego oczekiwali kibice.

Piotr Turek (LZS Justynów):  Ważne, że w ogóle doczekaliśmy takiego meczu. To, że obraz gry w ostatnich meczach nie był zadawalający i sam poziom rozgrywania przez nas tych meczów to jedna rzecz, natomiast to nie wynikało z braku chęci chłopaków czy z „olewania”, że użyję takiego kolokwializmu, tylko problem tkwił gdzieś w innym miejscu. Dziś wreszcie ta karta odwróciła się na naszą stronę, niekoniecznie zasłużenie wygraliśmy ten mecz, ale ważne, że wygraliśmy.

M.P. Tu się z Tobą trochę nie zgodzę. Pierwsza połowa faktycznie pod dyktando Koluszek, ale w drugiej to my dyktowaliśmy warunki gry.

Piotr Turek (LZS Justynów): Tak, stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Było w tej połowie sporo kontrowersji, najpierw kuriozalna czerwona kartka, potem problematyczny spalony. Z tego powodu nie stawiam się w roli, że w pełni zasłużenie wygraliśmy ten mecz. Nie mogę powiedzieć, że fantastycznie zagraliśm. Myślę, że zespół gospodarzy zlekceważył nas po pierwszej połowie widząc w jaki sposób graliśmy, natomiast apelowałem do chłopaków o cierpliwość, spokój. Sam czekałem, że wreszcie będzie to nasz mecz. I tak się stało.

M.P. Dziękuję za rozmowę.

Niestety trener gospodarzy Mariusz Gajek nie chciał rozmawiać z naszym reporterem. Lakonicznie rzucił tylko dwa zdania: Mecze z Justynowem rządzą się swoimi prawami. My byliśmy lepsi w pierwszej połowie, goście w drugiej.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR