1%

Przyczy艅 si臋 do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wype艂ni膰 kilka rubryk przeka偶 1% nale偶nego podatku na rzecz LZS Justyn贸w

W weekend gra艂y nasze dru偶yny m艂odzie偶owe. W sobot臋 nasi juniorzy m艂odsi grali mecz swojej ligi w 艁odzi, a ich przeciwnikiem by艂a dru偶yna Or艂a. W 21 min Alan G贸rowski wykonywa艂 rzut wolny, po kt贸rym pi艂ka odbi艂a si臋 od muru, ale nasz zawodnik nie da艂 za wygran膮 i dobi艂 celnie pi艂k臋. Prowadzili艣my 1:0.  W 39 min s臋dzia podyktowa艂 dla nas rzut karny. Skutecznym wykonawc膮 by艂  Wiktor Wojciechowski. Pi艂ka co prawda odbi艂a si臋 od r膮k bramkarza Or艂a, ale nasz bramkarz powt贸rnie uderzy艂 celnie pi艂k臋. Kolejn膮 bramk臋 zdobyli艣my po szybkiej kontrze. Wiktor wyrzuci艂 dok艂adnie pi艂k臋, kilka sprawnych poda艅, Dawid Polcyn poda艂 Alanowi  G贸rowskiemu, kt贸ry zdoby艂 trzeciego gola. W ostatnich trzech minutach roz艂o偶yli艣my przeciwnika na 艂opatki. Obie akcje bramkowe rozpocz膮艂 Karol Jastrz臋bski. Pierwsz膮 sko艅czy艂 w 78 min po raz trzeci Alan G贸rowski, a  minut臋 p贸藕niej Dawid Polcyn. Mimo super wyniku nasz trener i sami ch艂opcy, nie byli do ko艅ca zadowoleni z gry. Gdyby艣my wykorzystali wszystkie okazje strzeleckie wynik by艂by du偶o wy偶szy.

B2 Junior M艂odszy Orze艂 艁贸d藕 鈥 LZS Justyn贸w 0:5

Bramki dla LZS: G贸rowski 3, Wojciechowski, Polcyn.

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Wojciechowski, Walczak, Rzepecki, S贸jka, G贸rowski, Jastrz臋bski, Supera, Micha艂us, Polcyn, Pabisiak (Rakowski), Dominiak (Micha艂kiewicz).

Sw贸j pierwszy punkt wywalczyli nasi 鈥炁況edniacy鈥 graj膮cy w grupie D2 M艂odzik. Przeciwnikiem LZS Justyn贸w by艂a dru偶yna GLKS D艂ut贸w. Ambicja i walka zosta艂y wynagrodzone. Nasza dru偶yna dwa razy musia艂a goni膰 wynik i dwa razy to si臋 uda艂o po bramkach Brota i Comporka. Brawo oby tak dalej.

D2 M艂odzik GLKS D艂ut贸w 鈥 LZS Justyn贸w 2:2

Bramki dla LZS: Brot, Comporek

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Maciejewski, Brot, Duda, Dudek, Comporek, G艂ogowski, Grabowski, Kacprzak, K臋pa, M艂ynarczyk, R膮tczak, Sarna, Tomczyk, Tylu艣, Zaurski, Tylu艣.

Niestety niewiele dobrego mo偶na napisa膰 na temat meczu ch艂opc贸w graj膮cych w grupie E2 Orlik. Przeciwnikiem LZS by艂a dru偶yna Boruty Zgierz. Wynik meczu 2:21 m贸wi niestety wszystko. Obie bramki dla nas zdoby艂 Aleks Oli艅ski.

E2 Orlik LZS Justyn贸w 鈥 Boruta Zgierz 2:21

Bramki dla LZS: Oli艅ski 2

Sk艂ad LZS Justyn贸w: M. Wojciechowski, O. Zi臋ba, Donder, Oli艅ski, Balcerak,  Szafarz, K. Zi臋ba,  Zych, F. Wojciechowski, Grabowski.

W sobot臋 grali r贸wnie偶 nasi najm艂odsi adepci footbalu czyli nasze 呕aczki. Turniej, w kt贸rym gra艂o pi臋膰 dru偶yn. Mecze mia艂y formu艂臋 towarzysk膮 chocia偶 by艂y pod patronem 艁ZPNu. Przydzielono nas do grupy z 艁贸dzk膮 Akademi膮 Futbolu I i II, SP Widzew 35 i KKS Koluszki. Mecze trwa艂y 2 x 12 minut w sk艂adach 4 osobowych plus bramkarz. Mimo kiepskiej pogody ch艂opcy zagrali przyzwoite zawody i na pocz膮tek mo偶na by膰 zadowolonym. Mecze nie s膮 w 偶aden spos贸b klasyfikowane, nie ma wynik贸w. Barw LZS Justyn贸w bronili: Filip 艁aski, Tymek Balicki, Kacper Duda, Jakub Pe艂ka,  Dorian B艂aszk贸w oraz Kuba Ciesielski.