1%

Przyczy艅 si臋 do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wype艂ni膰 kilka rubryk przeka偶 1% nale偶nego podatku na rzecz LZS Justyn贸w

Nasi najstarsi m艂odzi ch艂opcy z rocznika 2002 graj膮cy w grupie B2 Junior M艂odszy odnie艣li kolejne wysokie zwyci臋stwo. Tym razem ich przeciwnikiem by艂 zesp贸艂 Iskry G艂owno i zn贸w mecz sko艅czy艂 si臋 wysokim wynikiem 5:0. Przeciwnik mo偶e nie by艂 najmocniejszy tym niemniej trzeba doceni膰 wysi艂ek naszych ch艂opc贸w. Wynik poszed艂 w 艣wiat, a ch艂opcy dokonali tego graj膮c bez swojego kapitana Kamila S贸jki. W pierwszej po艂owie strzelili艣my tylko jednego gola. Autorem bramki by艂 Oskar Dominiak, kt贸ry wykorzysta艂 dok艂adne podanie Dawida Polcyna w 38 min. Druga po艂owa by艂 zdecydowanie  lepsza w naszym wykonaniu. W niej strzelili艣my cztery bramki. W 63 minucie autorem gola by艂 Dawid Polcyn po asy艣cie Karola Jastrz臋bskiego, w 75 minucie swoj膮 bramk臋 strzeli艂 Krystian  Micha艂kiewicz, a podawa艂 mu Dawid Micha艂us. Na kolejn膮 bramk臋 kibice czekali tylko cztery minuty. Autorem gola by艂 Karol Jastrz臋bski, tym razem po podaniu Alana G贸rowskiego. Na sam koniec spotkania, w 79 minucie nasi juniorzy dobili przeciwnika. Po dobrym wybyciu pi艂ki przez naszego bramkarza Wiktora Wojciecowskiego, Karol Jastrz臋bski umieszcza po raz drugi pi艂k臋 w bramce i wygrywamy 5-0.  Brawo oby tak dalej.

B2 Junior M艂odszy LZS Justyn贸w 鈥 Iskra G艂owno 5:0

Bramki dla LZS Justyn贸w: Dominiak, Micha艂kiewicz, Polcyn, Jastrz臋bski 2

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Wojciechowski, Rzepecki, Walczak, Krupi艅ski, G贸rowski, Supera, Micha艂us, Polcyn, Jastrz臋bski, Dominiak (Micha艂kiewicz), Rakowski (Nyszkiewicz).

Nasi najm艂odsi ch艂opcy graj膮cy w lidze E2 Orlik tym razem nie dali rady 艁贸dzkiej Akademii Footballu. Mimo, 偶e ambitnie walczyli z przeciwnikiem w trzeciej tercji opadli z si艂 co skrupulatnie wykorzystali rywale. Trudno nie ma co za艂amywa膰 r膮k. Na pewno do nich te偶 u艣miechnie si臋 szcz臋艣cie.

E2 Orlik 艁贸dzka Akademia Footballu 鈥 LZS Justyn贸w 7:3

Bramki dla LZS Justyn贸w: Karol Zi臋ba 2, Zych

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Oli艅ski, Donder, Oskar Zi臋ba, Mi艂osz Wojciechowski, Balcerak, Karol Zi臋ba, Zych, Filip Wojciechowski.

Nasi 鈥炁況edniacy鈥 graj膮cy w M艂odzikach w weekend pauzowali.