Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Przed nami trzy mecze, które co by tu nie mówić trzeba wygrać. To obowiązek. Tabela jasno pokazuje, że pięć ostatnich drużyn w tabeli odstaje od reszty stawki, a punkty jakie do tej pory zdobywali to tylko na sąsiadach w stawce. Na pierwszy plan idzie drużyna Sport Perfect Łódź. Co ciekawe nasz najbliższy rywal w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki toczył z LZS Justynów zaciekły bój o trzecie miejsce w tabeli, a przez znaczną część sezonu dotrzymywał kroku liderowi – rezerwom Łódzkiego Klubu Sportowego. Dziś po tamtych sukcesach nie ma już śladu i do 7 kolejki Sport Perfect był czerwoną latarnią ligi. Dopiero remis w starciu w Gałkówku i pierwsze zwycięstwo w meczu z Kalonką spowodowały awans na 11 pozycję w tabeli. U naszych rywali po poprzednim sezonie nadeszła przysłowiowa zmiana warty i starszych kolegów zastąpili młodzi piłkarze , którzy zakończyli juniorski football. Widać musi minąć trochę czasu by chłopcy zrozumieli seniorskie  granie. Ale to nie nasz problem. My mamy swoje kłopoty. A jest ich sporo. Drużyna po porażce w Zgierzu z Włókniarzem jest w dołku. Z szumnych zapowiedzi trenera o walce o awans zostały już tylko wspomnienia. Pięć porażek w dziewięciu meczach to stanowczo za dużo jak na drużynę, która ma liczyć się w stawce. Co najgorsze ostatnie spotkanie pokazało, że ekipa jest bez formy o czym mówią już bez ogródek sami piłkarze. Brakuje szybkości, świeżości, kondycji i koncentracji. Co może być tego wpływem? To już pytanie do trenera Turka i jego ekipy. W zeszłą sobotę na meczu z Włókniarzem zabrakło sześciu graczy, więc szanse pokazania swoich umiejętności dostali nasi młodzieżowcy. W podstawowym składzie zagrało aż 7 piłkarzy, którzy nie mają jeszcze 20 lat. Takie mecze czasem wyzwalają w graczach z dalszego planu, którzy dostają swoja szanse dodatkowe pokłady energii, mocy czy umiejętności. Niestety zamiast gryźć murawę chłopcy zagrali bezbarwnie, a gra w dużej mierze oparta była na pozostałych 4 doświadczonych zawodnikach jacy grali w tym meczu. W obu bramkach dla rywali swój udział mieli nasi boczni obrońcy, Kacper Bińczak grał bardzo jednostajnie bez werwy, niewiele lepszą grę pokazał jego zmiennik. Po błyskotliwej formie Ambrozika, jaką zachwycaliśmy się wiosną kiedy mijał rywali jak tyczki nie ma śladu, a Kiniu nie stanowił dla osamotnionego Krzyśka Pawlaka w ataku żadnego wsparcia. Jedynie Szumi zagrał na miarę przyzwoitym poziomie, sekundując kapitanowi Bartkowi Kurzawskiemu na środku obrony i łatając ofiarnie dziury w defensywie. Widać przed naszymi młodzieżowcami sporo pracy. Najważniejsze, że mają czas. W sobotę o godzinie 15:00 trzeba pokazać maksimum ambicji. Mecz ze Sport Perfect trzeba po prostu wygrać. Nie ważne jak, najistotniejsze będą trzy punkty. Tabela nie kłamie. Czołówka ligi uciekła nam chyba bezpowrotnie, teraz musimy oglądać się za siebie. Zwycięstwa w najbliższych meczach dadzą drużynie oddech i pozwolą w spokoju zakończyć rundę by móc be zbędnych emocji przygotować się do spotkań rewanżowych.

W weekend grać będą również nasze drużyny młodzieżowe:

B2 Junior Młodszy LZS Justynów – Metalowiec (lider tabeli) niedziela 11:00

D2 Młodzik LZS Justynów – Zjednoczeni Stryków niedziela 14:00

E2 Orlik LZS Justynów – Lechia Tomaszów sobota 9:30

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR