Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Przed nami trzy mecze, które co by tu nie mówić trzeba wygrać. To obowiązek. Tabela jasno pokazuje, że pięć ostatnich drużyn w tabeli odstaje od reszty stawki, a punkty jakie do tej pory zdobywali to tylko na sąsiadach w stawce. Na pierwszy plan idzie drużyna Sport Perfect Łódź. Co ciekawe nasz najbliższy rywal w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki toczył z LZS Justynów zaciekły bój o trzecie miejsce w tabeli, a przez znaczną część sezonu dotrzymywał kroku liderowi – rezerwom Łódzkiego Klubu Sportowego. Dziś po tamtych sukcesach nie ma już śladu i do 7 kolejki Sport Perfect był czerwoną latarnią ligi. Dopiero remis w starciu w Gałkówku i pierwsze zwycięstwo w meczu z Kalonką spowodowały awans na 11 pozycję w tabeli. U naszych rywali po poprzednim sezonie nadeszła przysłowiowa zmiana warty i starszych kolegów zastąpili młodzi piłkarze , którzy zakończyli juniorski football. Widać musi minąć trochę czasu by chłopcy zrozumieli seniorskie  granie. Ale to nie nasz problem. My mamy swoje kłopoty. A jest ich sporo. Drużyna po porażce w Zgierzu z Włókniarzem jest w dołku. Z szumnych zapowiedzi trenera o walce o awans zostały już tylko wspomnienia. Pięć porażek w dziewięciu meczach to stanowczo za dużo jak na drużynę, która ma liczyć się w stawce. Co najgorsze ostatnie spotkanie pokazało, że ekipa jest bez formy o czym mówią już bez ogródek sami piłkarze. Brakuje szybkości, świeżości, kondycji i koncentracji. Co może być tego wpływem? To już pytanie do trenera Turka i jego ekipy. W zeszłą sobotę na meczu z Włókniarzem zabrakło sześciu graczy, więc szanse pokazania swoich umiejętności dostali nasi młodzieżowcy. W podstawowym składzie zagrało aż 7 piłkarzy, którzy nie mają jeszcze 20 lat. Takie mecze czasem wyzwalają w graczach z dalszego planu, którzy dostają swoja szanse dodatkowe pokłady energii, mocy czy umiejętności. Niestety zamiast gryźć murawę chłopcy zagrali bezbarwnie, a gra w dużej mierze oparta była na pozostałych 4 doświadczonych zawodnikach jacy grali w tym meczu. W obu bramkach dla rywali swój udział mieli nasi boczni obrońcy, Kacper Bińczak grał bardzo jednostajnie bez werwy, niewiele lepszą grę pokazał jego zmiennik. Po błyskotliwej formie Ambrozika, jaką zachwycaliśmy się wiosną kiedy mijał rywali jak tyczki nie ma śladu, a Kiniu nie stanowił dla osamotnionego Krzyśka Pawlaka w ataku żadnego wsparcia. Jedynie Szumi zagrał na miarę przyzwoitym poziomie, sekundując kapitanowi Bartkowi Kurzawskiemu na środku obrony i łatając ofiarnie dziury w defensywie. Widać przed naszymi młodzieżowcami sporo pracy. Najważniejsze, że mają czas. W sobotę o godzinie 15:00 trzeba pokazać maksimum ambicji. Mecz ze Sport Perfect trzeba po prostu wygrać. Nie ważne jak, najistotniejsze będą trzy punkty. Tabela nie kłamie. Czołówka ligi uciekła nam chyba bezpowrotnie, teraz musimy oglądać się za siebie. Zwycięstwa w najbliższych meczach dadzą drużynie oddech i pozwolą w spokoju zakończyć rundę by móc be zbędnych emocji przygotować się do spotkań rewanżowych.

W weekend grać będą również nasze drużyny młodzieżowe:

B2 Junior Młodszy LZS Justynów – Metalowiec (lider tabeli) niedziela 11:00

D2 Młodzik LZS Justynów – Zjednoczeni Stryków niedziela 14:00

E2 Orlik LZS Justynów – Lechia Tomaszów sobota 9:30

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR