Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

M.P.: Witam Panie trenerze. Dziś dotkliwa porażka z Justynowem.

Jacek Puchniak (trener LKS Kalonka): Faktycznie dotkliwa. Mecz mógł zupełnie inaczej wyglądać. Nie będę nikogo usprawiedliwiać, ale zadecydowały dziś błędy naszego rezerwowego bramkarza. Mieliśmy swoje sytuacje. Wynik jest jaki jest, inny nie będzie.

M.P.: Faktycznie do 37 minuty gdzie utrzymywał się wynik bezbramkowy gra była w miarę wyrównana.

Jacek Puchniak: Dokładnie. Weszliśmy dobrze w ten mecz. Potem w drugiej połowie dwie szybkie bramki rywali po błędach naszego bramkarza, na które my odpowiedzieliśmy dwoma i mieliśmy swoje sytuacje, a później to już wleciało wszystko co mogło wpaść i stąd taki wynik.

M.P.: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

M.P.: Piotrze po kilku kiepskich meczach w naszym wykonaniu dziś odnieśliśmy wysokie zwycięstwo nad rywalem z Kalonki.

Piotr Turek (trener LZS Justynów): Tak, po kiepskich meczach odnieśliśmy zwycięstwo. Myślę, że przed meczem bralibyśmy ten wynik w ciemno, bo rywal zawsze był dla nas z racji tego jaki football gra niezwykle niewygodny. Mamy w pamięci oba mecze z poprzedniego sezonu. Dodatkowo cieszy fakt, że zespół zagrał na poziomie. Dziś przede wszystkim nam zależało bo wiedzieliśmy dla kogo to robimy. Ten mecz w pełni chcieliśmy oddać zmarłemu wczoraj Prezesowi Andrzejowi Lasocie. Jesteśmy mu jako zespół niezmiernie wdzięczni bo gdyby nie on to pewnie nie byłoby piłki w Justynowie. Był to człowiek, który uczynił wiele dla tego klubu, jak nie najwięcej. W szatni powiedziałem chłopcom, że to była najważniejsza osoba w naszym klubie i ten wynik zespół chce właśnie Jemu zadedykować.

M.P.: Tak. Wczoraj dotarła do nas ta smutna wiadomość o śmierci Andrzeja. Na pewno chłopaki chcieli zagrać dla niego i nie potrzebowali dodatkowej motywacji. W końcu dopisała frekwencja, była ławka, podstawowy skład i wyglądało to zupełnie inaczej.

Piotr Turek: Jak zwykle ta zależność przekłada się na jakość w tej klasie rozgrywkowej. Poprzednie mecze wyglądały tak jak wyglądały bo zawsze coś nam doskwierało, a to absencje z różnych powodów, zarówno moje jak i chłopaków. Wszystko to miało przełożenie na wynik i  stan faktyczny jaki teraz mamy.

M.P.: Liczymy w takim razie, że już do końca rundy zdrowie chłopakom dopisze i Ty również będziesz dowodził drużyną z ławki rezerwowych.

Piotr Turek: Bardzo bym sobie tego życzył. Udało mi się to na tyle zorganizować, że na pewno będę na tych meczach. Liczę, że chłopaki też będą obecni. Mam nadzieję, że wszyscy traktujemy tą drużynę priorytetowo, bo ja na pewno. Zawsze była to moja najważniejsza drużyna. Czuję się jej członkiem pomimo mojej ostatniej nieobecności i zawsze jako kibic i jako przede wszystkim trener będę robił wszystko by klub i zespół funkcjonował najlepiej jak to będzie możliwe.

M.P.: Bardzo nas to cieszy bo widać, że jednak pod twoją nieobecność gra drużyny nie wygląda tak jakbyśmy sobie tego życzyli.

Piotr Turek: Taka jest moja rola, mam tego absolutną świadomość. Każdy zespół potrzebuje trenera i wiem, że była to niekomfortowa sytuacja. Drużyna była to tym poinformowana przeze mnie osobiście. Ustaliliśmy takie a nie inne role, ale to są też moje aspiracje dzięki, którym mogę sam się realizować. Będę robił wszystko by pomóc najlepiej zespołowi.

M.P.: Dziękuję i do zobaczenia na następnym meczu.

Rozmawiał M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR