Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Po smutnych dla naszego klubu wydarzeniach związanych ze śmiercią i pogrzebem naszego długoletniego Prezesa Andrzeja Lasoty w weekend 11-12 listopada wracamy do LZS-u by dalej „ciągnąć ten wózek do przodu”. I myślę, że trzeba powoli na nowo rozpędzać tę małą maszynkę by dawać radość wszystkim, dla których jest bliska i coś znaczy. A Andrzej niech patrzy z góry na naszą pracę, piękne akcje i bramki piłkarzy, niech słyszy stukot kijków o podłoże i  liczy do trzech przy akcjach siatkarzy i siatkarek. Aby każdy puchar, każde zwycięstwo, a nawet mały punkcik, kropla potu na czole, błoto na koszulce czy niebiesko-czerwone barwy na naszych szalikach przypominały, że był ktoś taki dla którego nasz LZS to był drugi dom. Róbmy swoje….. Andrzej na pewno by tego chciał………………

11 listopada w Święto Niepodległości tradycyjnie w naszym klubie, po raz piaty odbędzie się marsz nordic walking. Sportowcy, będą mogli przejść trasę 11 kilometrów, dla amatorów lub chodziarzy weekendowych organizatorzy przygotowali krótszą liczącą około 5 km drogę. Po wysiłku na uczestników na mecie czekać będzie ciepły posiłek i napoje. O wrażenia artystyczne w ten podniosły patriotyczny dzień zadbają maluszki z przedszkola w Justynowie oraz zespół Okaryna. A losowanie nagród niespodzianek dla wszystkich co przejdą trasę będzie na pewno miłą niespodzianką. Chętnych serdecznie zapraszamy. Startujemy w sobotę o 10:45 na boisku LZS Justynów, meta na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Justynowie.

W niedzielę 12 listopada o godzinie 13:00 seniorzy LZS Justynów rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo łódzkiej A-klasy, a ich przeciwnikiem będzie drużyna Huragana Swędów. Po ostatnim spotkaniu, w którym nasi chłopcy pokonali wysoko zespół LKS Kalonka do drużyny zawiał lekki podmuch optymizmu i nadziei na lepsze miejsce w końcowej tabeli rundy. Do rozegrania są przecież jeszcze trzy mecze i przy zwycięstwach można z 24 punktami zacumować w górnej połowie stawki, z dobrą pozycją na atak na czołowe miejsca w lidze. Podobnie jak to miało miejsce rok temu trzeba zacisnąć zęby, spiąć poślady i dać troszkę z wątroby by zimą wróciła nadzieja na sukces. Pierwszym krokiem z trzech musi być pokonanie naszego najbliższego rywala, który z siedmioma zdobytymi punktami jest ……. naszym sąsiadem w tabeli, choć dzieli nas liczba ośmiu oczek.  Huragan w tym roku znajduje się w gronie pięciu drużyn, którym nie idzie w rozgrywkach najlepiej. Na zdobycz punktową składają się zwycięstwa nad Włókniarzem Zgierz u siebie oraz ostatnie z LKS Gałkówek na wyjeździe, a sumę kończy remis z Sport Perfect. Rywal w dotychczasowych meczach stracił aż 43 gole przegrywając u siebie miedzy innymi z KKS Koluszki 0:8. W zeszłym sezonie na boisku Huragana, LZS rozegrał dobre spotkanie, które wygrał 6:1 po golach Karpińskiego, Kińskiego, Musiała, Bartosika, Pawlaka i Pankiewicza. Szczególnie w pamięci kibiców utkwił gol Kondzia strzelony niemal z połowy boiska. Biorąc pod uwagę, że kłopoty kadrowe LZS ma za sobą, a forma jest na fali wznoszącej można śmiało twierdzić, że faworytem spotkania są nasi chłopcy. Trzeba grać swoją piłkę i być cierpliwym jak w Kalonce. Rywal na pewno popełni błędy, które trzeba będzie wykorzystać. Ważne by w obronie zagrać na zero z tyłu i nie popełniać błędów. W Kalonce chwilowa dekoncentracja kosztował utratę dwóch goli. Tego nie można powtórzyć. Na mecz wybiera się grupa wiernych kibiców naszej drużyny by dopingować ich do boju, oby po skończonym meczu można było z piłkarzami świętować zdobycie kolejnych trzech punktów.

W weekend na boisku LZS Justynów grać będą nasi młodzi piłkarze:

D2 Młodzik LZS Justynów – Start Brzeziny –niedziela 13:30

E2 Orlik LZS Justynów – Bzura Ozorków – niedziela 11:00

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR