Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Wraz z początkiem 2018 roku z pracy w LZS Justynów zrezygnował trener Piotr Turek. Sprawował on funkcję selekcjonera pierwszej drużyny seniorów oraz był koordynatorem grup młodzieżowych. Dla osób blisko związanych z klubem odejście Piotra nie było dużym zaskoczeniem. Zajęcia w Justynowie łączył z pracą w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, gdzie od sezonu 2017/18 został trenerem juniorów młodszych grających w Centralnej Lidze Juniorów. Dla środowiska LZS w Justynowie to duży honor, że człowiek, który swoją karierę zawodniczą kończył u nas i tu zaczynał swoją drogę trenerską w tak krótkim czasie zrobił takie postępy w swojej profesji. Niestety nowe obowiązki w dużej mierze kolidowały ze sprawowaniem swoich obowiązków szczególnie w weekendy, kiedy w kilku meczach pierwsza drużyna rozgrywała swoje mecze bez Piotra na ławce. Rozstanie dla niego na pewno było trudną decyzją.

Dla Piotra praca z seniorami LZS-u była drugą przygodą z tym zespołem. W lipcu 2016 roku przejął zespół w trudnym momencie po spadku drużyny z klasy okręgowej do A-klasy i w krótkim czasie zbudował ekipę, która stała się trzecią siłą w swojej grupie. W końcowej tabeli sezonu 2016/17 LZS ustępował tylko rezerwom ŁKS-u i KKS Koluszki. Nowy sezon nie był niestety tak udany. Zapowiedzi o grze o awans niestety szybko zweryfikowało boisko, a miejsce w środku stawki nikogo w klubie nie zadowoliło. Bilans Piotra jako trenera to 39 meczów, z których LZS odniósł 23 zwycięstwa, 2 remisy i 14 porażek. Za największy sukces można wskazać szybkie zbudowanie silnej drużyny mającej własny styl i grającej widowiskowo oraz bezbolesne wprowadzenie młodych zawodników do seniorskiej piłki.

Trenerowi Piotrowi dziękujemy za trudną pracę na rzecz klubu LZS Justynów i życzymy samych sukcesów na swojej drodze trenerskiej, szczególnie zdobycia tytułu mistrza Polski juniorów już w tym sezonie. W wolnych chwilach zapraszamy Cię Piotrze na mecze LZS-u, zawsze będziesz tu mile widziany!!!

P.S. Obecnie trwają poszukiwania nowego trenera. Na kartce prezes Lasoty pojawiło się kilka nazwisk, jednak trudno teraz napisać o konkretach. Nazwisko nowego selekcjonera pierwszej drużyny zostanie podana niebawem.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR