Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 


W miniony weekend drużyna LZS Justynów rozegrała dwa ostatnie mecze sparingowe przed startem ligowych zmagań na wiosnę. Przeciwnikami naszych chłopców były drużyny Startu Brzeziny i Neru II Poddębice. Mecz z liderem naszej grupy początkowo miał odbyć się na naturalnym boisku w Brzezinach w sobotę o godzinie 14:00. Niestety pogoda uniemożliwiła granie obu zespołom w dobrych warunkach i spotkanie trzeba było przenieść na obiekt ChKS-u na godziny wieczorne. Z tego też powodu kilku zawodników nie mogło wystąpić w tym spotkaniu. Braki w kadrze uzupełnił trener Jakub Sapiński oraz dwaj byli nasi gracze, obecnie można powiedzieć oldboje Dariusz Michałus i Arek Klimowski. Grając w takim składzie trudno było myśleć o dobrym rezultacie, choć gra szczególnie w pierwszej połowie nie była najgorsza. Start Brzeziny pokonał naszą drużynę 4:1, a jedyną bramkę dla LZS strzelił Przemek Bartosik.
W niedzielę LZS Justynów rozegrał kolejny mecz tym razem z drużyną rezerw Neru Poddębice. Lider B-klasowej ligi nie był zbyt wymagającym rywalem, choć w pierwszej połowie gracze z Poddębic mieli trzy wyśmienite sytuacje do strzelenia gola. Na usprawiedliwienie naszych chłopców trzeba powiedzieć, że formacja obronna zagrała w nowym ustawieniu bez Rafała Pankiewicza z Sylwkiem Kurnatowskim na prawej stronie. Po kwadransie LZS całkowicie opanował sytuację na boisku i co rusz zagrażał bramce Neru. Wynik 4:0 to najniższy wymiar kary, a znakomitych sytuacji nie potrafiło wykorzystać pół drużyny. Ozdobą meczu był gol Mateusza Dzięgielewskiego, który z 25 metrów strzałem w samo okienko nie dał szans bramkarzowi gości. Oby tak grali nasi chłopcy na wiosnę. Jak uda się wyeliminować błędy w defensywie i poprawi skuteczność to o wyniki można być spokojnym. Bramki dla LZS w tym meczu obok Dzięga strzelili Kacper Szumicki, Daniel Zakrzewski i Kamil Karpiński.
M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR