Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Mecz pierwszej ligowej kolejki wiosennej rundy został przełożony. W tej chwili jest to jedyna słuszna decyzja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Na boisku w Justynowie w tej chwili zalega gruba warstwa śniegu i mecz w takich warunkach byłby footbolową farsą. Spotkanie z Pogonią Rogów zostanie rozegrany 16 maja o godzinie 17:00.

Trener Kuba Sapiński nie dał odpocząć swoim podopiecznym. Zamiast ligowej premiery z Pogonią Rogów zagrają oni w sobotę o 12:00 na boisku ChKS-u mecz sparingowy z grającą w B-klasowych rozgrywkach, odradzającą się do piłkarskiego życia Polonią Andrzejów. Być może uda się w końcu rozegrać mecz w optymalnym składzie, który wybiegnie w meczu mistrzowskim z rezerwami Boruty Zgierz w piątek 30 marca o godzinie 17:00 w Zgierzu.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR