Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Po spotkaniu Boruta II Zgierz – LZS Justynów zakończonym wygraną gości 3:0 udało się porozmawiać z trenerami obu zespołów. Dla opiekuna justynowian był to debiut w tej roli więc po meczu tryskał humorem choć miał trochę uwag o grze swoich podopiecznych szczególnie w pierwszej połowie.

M.P.: Proszę o Pańską ocenę dzisiejszego spotkania.

Radosław Koźlik (trener Boruta II Zgierz): Justynów zdominował nas dzisiaj fizycznie. W pierwszej połowie dopukuj „fizyki” starczyło moi chłopcy dawali radę, im dłużej w mecz przewaga Justynowa była coraz bardziej widoczna.

M.P.: Czy nie brakło wam może zawodników z pierwszej drużyny, którzy równolegle rozgrywali swój mecz w IV lidze.

Radosław Koźlik (trener Boruta II Zgierz): Zdecydowanie tak. Pierwsza drużyna gra dziś swój mecz w Poddębicach i nie miałem możliwości skorzystania z ich usług w dzisiejszym meczu.

M.P.: Jakie cele stawia Pan przed drużyną na wiosnę? Czy będziecie walczyć o awans do okręgówki czy raczej głównym celem będzie ogrywanie zdolnej młodzieży?

Radosław Koźlik (trener Boruta II Zgierz): Generalnie walczymy cały czas o awans.

M.P.: Wobec tego życzę powodzenia w najbliższych meczach oraz Zdrowych i Spokojnych Świąt.

Radosław Koźlik (trener Boruta II Zgierz): Dziękuję.

M.P.: Gratuluję zwycięstwa. Proszę o ocenę dzisiejszego meczu.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): Dziękuję. Ocenić ten mecz będzie bardzo ciężko z uwagi na stan boiska na jakim przyszło grać. Było ono dla obu drużyn bardzo ciężkie. Mój zespół w tych warunkach pokazał charakter, szczególnie dobrze zagrał w drugiej połowie. LZS mimo kiepskiej murawy zaprezentował ciekawy football, udało się zagrać kilka składnych, dobrych akcji szczególnie tych, po których padły bramki. No i jesteśmy zadowoleni. Uważam, że cały zespół zasłużył na pochwałę.

M.P.: Dziś w LZS Justynów zadebiutowali bracia Marcin i Kamil Milczarkowie. Może powiesz parę słów o ich grze.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): Nie chcę indywidualnie oceniać gry poszczególnych zawodników. Dla mnie na sukces drużyny pracuję każdy zawodnik. Dużym błędem wg mnie jest ocenianie indywidualne zawodników na tle gry całego zespołu. A zespół zagrał dziś dobrze. Ktoś może zagrać słabsze spotkanie, a potem lepsze, a na wynik pracuje cała drużyna.

M.P.: Nas kibiców, obserwatorów meczu cieszy, że zagraliśmy na zero z tyłu.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): Mnie też to bardzo cieszy. Mecz układał się tak, że wydawało się iż będzie to spotkanie, które zakończy się zwycięstwem którejś z drużyn 1:0. To my strzeliliśmy pierwszego gola, potem dorzuciliśmy dwie następne. Do tego zagraliśmy na zero z tyłu. Jest wiele plusów, ale także jest trochę rzeczy do poprawy.

M.P.: Uważam, że za tydzień przy dobrej pogodzie na naszym boisku LZS może pokazać ciekawszą grę.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): Będziemy do tego dążyć. To jest nasz cel, by grać jak najlepiej, utrzymywać się przy piłce, kreować sytuację i by te sytuację były po składnych akcjach.

M.P.: Tego życzę Tobie i drużynie.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): A ja korzystając z okazji życzę wszystkim kibicom LZS Justynów Zdrowych i Wesołych Świąt i zapraszam serdecznie na nasze mecze.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR