Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P.:  Panie trenerze proszę o ocenę dzisiejszego meczu.

Przemysław Kazimierczak (trener LKS Gałkówek): Pierwsza połowa dzisiejszego meczu była wyrównana, można powiedzieć, że na remis. Według mnie bramka dla LZS padła ze spalonego. Oprócz tego gospodarze mieli swoje sytuacje, ale my też mieliśmy jedną, dwie okazje do strzelenia gola. W drugiej połowie dostaliśmy szybko bramkę. To spowodowało, że moja drużyna chyba przestała wierzyć w korzystny rezultat. Potem padła następna i kolejne i było po meczu. Nie mieliśmy dziś rezerwowych, żeby nam dziś z ławki pomogli. Ja dziś grałem z kontuzją. Niestety 5:0 i zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

M.P.: Śledząc wasze wyniki wiosną wychodzi, że graliście dobre mecze. Wysokie zwycięstwo z Kalonką, minimalne porażki z faworytami czy remisowy mecz ze Sport Perfekt zweryfikowany na walkower. Muszę przyznać, że trochę tego meczu się obawialiśmy.

Przemysław Kazimierczak: Szkoda, że dziś nie było trzech, czterech piłkarzy, którzy by nam pomogli, bo może też sprawilibyśmy niespodziankę.

M.P.: Przed wami ciężka walka o utrzymanie. Liczymy, że będziecie odbierać punkty innym ekipom z czołówki.

Przemysław Kazimierczak: Będziemy strać się odbierać punkty każdemu, bo są one nam potrzebne. Nie będziemy patrzeć na miejsce przeciwnika w tabeli. Walczymy do końca, naszym celem jest utrzymanie.

M.P.: Życzę wam tego. Mam nadzieję na kolejne derby w przyszłym roku. Teraz las jest nasz, ale za rok być może będziecie mieli okazje do rewanżu.

Przemysław Kazimierczak: Jeśli będzie nam to dane to zrobimy wszystko by zdobyć las w przyszłym roku.

M.P.: Proszę o krótką ocenę dzisiejszego meczu.

Jakub Sapiński (LZS Justynów): Mecz się nam dobrze ułożył. Szybko strzeliliśmy bramkę. Później rozdaliśmy przeciwnikowi kilka „niespodzianek”, ale w drugiej połowie pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę i wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale nie bądźmy zachłanni i cieszmy się z tego 5:0.

M.P.: Faktycznie. Wynik mógłby być wyższy, gdyby nasi piłkarze do końca zagrali z zaciętością. Można było strzelić dwie, trzy bramki, bo Gałkówek pod koniec odpuścił.

Jakub Sapiński: Dokładnie. Mogły te bramki padać ale cieszmy się z tego co mamy. 5:0 to dobry wynik, w czterech dotychczasowych meczach straciliśmy tylko jedną bramkę, defensywa spisuje się dobrze. To bardzo cieszy.

M.P.: Przed nami seria trzech meczów Dmosin, Koluszki, Brzeziny czyli sama góra tabeli. To chyba te mecze pokarzą prawdziwe oblicze drużyny.

Jakub Sapiński: Dokładnie. Teraz nas czeka arcytrudny sprawdzian. Będą to trzy ważne mecze dla nas. Pokażą one w jakim miejscu jesteśmy i o co będziemy grać w tym sezonie.

M.P.: Odpoczął za kartki Panek, wraca miejmy nadzieje po kontuzji Kiniu i Kamil, myślę, że może być dobrze.

Jakub Sapiński: Dokładnie, tak jak mówiłem już wcześniej każdy jest potrzebny tej drużynie, każdy będzie grał. Jedni wyskakują ze składu inni wskakują. Najważniejsze jest dobro całej drużyny. Potrzebna jest szeroka kadra.

M.P.: Tak jak mówisz. Wrócił po kontuzji Ambro, tydzień temu strzelił ważnego gola. Dziś dograł kolegom kilka asyst. Powiedz, jak zdrowie innej naszej młodej nadziei Kinia.

Jakub Sapiński: Patryk na kontuzję, ale już dochodzi do zdrowia. W tym tygodniu na wrócić do treningów i mam nadzieję, że będę mógł skorzystać z jego gry w Dmosinie.

M.P.: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w najbliższych meczach.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Różyca  4  10
 2  Milan Club Polonia  4  10
 3  Błękitni Dmosin  4  9
 4  KKS Koluszki  3  9
 5  LZS Justynów  4  7
 6  Włókniarz Zgierz  4  7
 7  MKP Boruta II Zgierz  4  7
 8  Sport Perfect  4  6
 9  Czarni Smardzew  3  1
 10  Więcej Niż Sport  4  1
 11  Gałkówek  3  1
 12  Kalonka  3  0
 13  Zamek Skotniki  4  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR