Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W niedzielę grali nasi juniorzy z grupy B2, a ich przeciwnikiem był zespół Metalowca Łódź. Rywal do tej pory rozegrał dwa spotkania i oba wygrał. Zapowiadał się więc ciekawy pojedynek i taki też był mecz z ekipą z Łodzi. Dawno nie oglądaliśmy tak walczących naszych chłopców, a że rywal nie odpuszczał to kibice oglądali mecz z wypiekami na twarzy. Remis 1:1 nie krzywdzi żadnej z drużyn choć obie nie będą do końca usatysfakcjonowane z końcowego wyniku.

W 31 min Metalowiec strzelił nam bramkę, ale nasi chłopcy nie poddali się i 34 minucie po dwójkowej akcji Pabisiaka i Rakowskiego - Bartek strzela gola na remis. Druga połowa była bardzo wyrównana. Ataki szły z obu stron. Przeciwnik nie opuszczał, ale nasi chłopcy też potrafili się skutecznie odgryzać. Ostatecznie mecz skończył się remisem.

B2 junior młodszy – LZS Justynów – Metalowiec Łódź 1:1

Bramka dla LZS Justynów: Pabisiak

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Sójka, Walczak (Michałkiewicz (Rzepecki)), Pabisiak, Michałus, Supera, Jastrzębski, Górowski, Woźny, Krupiński, Rakowski (Mizera).

 

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - LKS Kalonka
12 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  29 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LKS Gałkówek - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  4  12
 2  Błękitni Dmosin  5  12
 3  Różyca  4  10
 4  Milan Club Polonia
 4  10
 5  LZS Justynów  5  10
 6  MKP Boruta II Zgierz  5  10
 7  Włókniarz Zgierz  5  8
 8  Sport Perfect  5  6
 9  Gałkówek  4  2
 10  Czarni Smardzew  4  1
 11  Więcej Niż Sport  4  1
 12  Kalonka  4  0
 13  Zamek Skotniki  5  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR