1%

Przyczy艅 si臋 do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wype艂ni膰 kilka rubryk przeka偶 1% nale偶nego podatku na rzecz LZS Justyn贸w

Nasi juniorzy m艂odzi w sobot臋 grali kolejny mecz ligowy a ich przeciwnikiem by艂 zesp贸艂 KKS Koluszki. Niestety po serii kilku dobrych spotka艅 tym razem musieli uzna膰 wy偶szo艣膰 przeciwnik贸w. W tym spotkaniu okaza艂o si臋 jak du偶o dla dru偶yny znaczy bramkarz. Pod nieobecno艣膰 Wiktora Wojciechowskiego miejsce w bramce zaj膮艂 Oska Dominiak, kt贸ry mimo sporego post臋pu jakiego ostatnio dokona艂 jednak klas膮 ust臋puje Wojciechowi. Mecz zacz膮艂 si臋 dla nas dobrze bo ju偶 w drugiej minucie Darek Mizera strzeli艂 dla nas gola. W 30 min Kamil S贸jka, z rzutu wolnego, umie艣ci艂 pi艂k臋 w bramce Koluszek. Niestety korzystnego wyniku nie potrafili艣my dowie艣膰 do przerwy. Na 2 min przed ko艅cem pierwszej po艂owy przeciwnik strzeli艂 nam gola. Druga cz臋艣膰 meczu niestety nale偶a艂a do gospodarzy. W 48 minucie nasz przeciwnik wyr贸wnuje. W nied艂ugich odst臋pach Koluszki wbili nam jeszcze dwa gole. W 80 min uda艂o si臋 wykorzysta膰 sytuacj臋 na strzelenie kontaktowego gola. Alan G贸rowski odebra艂 pi艂k臋 przeciwnikowi, strzeli艂, ale bramkarz Koluszek zachowa艂 zimn膮 krew. Na szcz臋艣cie Dawid Polcyn skutecznie dobi艂 pik臋. Na wi臋cej zabrak艂o nam czasu. Mecz zako艅czy艂 si臋 wynikiem 4:3. Nasi zawodnicy nie byli w najlepszej formie. Wracali艣my do Justynowa w kiepskich nastojach. Trudno. Bierzemy si臋 do pracy przed spotkaniem z SMS i z Konstantynowem.

Junior m艂odszy 鈥 KKS Koluszki 鈥 LZS Justyn贸w 4:3

Bramki dla LZS : Mizera, S贸jka, Polcyn.

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Dominiak, Pabisiak, S贸jka, Walczak, G贸rowski, Supera (Rzepecki), Micha艂us, Mizera (Rakowski), Polcyn, Wo藕ny, Jastrz臋bski.

Nasi m艂odzicy z rocznika 2006 rozegrali turniej Mundialito 2018 w Konstantynowie 艁贸dzkim. W grupie eliminacyjnej zaj臋li drugie miejsce za Borut膮 Zgierz. W najwa偶niejszym meczu pokonali W艂贸kniarza Konstantyn贸w 4:0 i r贸偶nic膮 bramek wyprzedzili Or艂a Pi膮tkowisko oraz w艂a艣nie W艂贸kniarza. W kolejnych meczach w 膰wier膰finale ulegli Sport Perfect a w meczu o miejsca 5-8 miejsce Widzewowi 艁贸d藕 3:0. Na wi臋cej zabrak艂o niestety si艂. Niemniej miejsce 7 na 16 dru偶yn jest dla naszych ch艂opc贸w du偶ym sukcesem. Teraz trzeba i艣膰 za ciosem i wygra膰 ligowy mecz ze Zjednoczonymi w Strykowie.

Bramki dla LZS Justyn贸w strzelili: Micha艂kiewicz 鈥 3, Kacprzak, Tomczyk i Staniaszczyk.