Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P.: Tak jak rozmawialiśmy przed tygodniem, rozpędziliśmy się w drugiej połowie meczu w Zgierzu i to trwa dalej. W meczu z Sport Perfectem dominowaliśmy na wszystkich obszarach gry. Nakryliśmy „czapką” rywali w środku pola, wygrywaliśmy niemal wszystkie pojedynki w defensywie. Rywal nie stworzył niemal żadnej sytuacji, a my powinniśmy wygrać w rozmiarze dwucyfrowym. 0:6 to najniższy wymiar kary dla Sport Perfectu.

Kuba Sapiński (LZS Justynów): Tak sobie założyliśmy by szybko napocząć rywala, a potem punktować i strzelać kolejne gole. Chcieliśmy zakończyć ten mecz jak najwyższym wynikiem. Cieszy mnie postawa całej drużyny. Nawet zmiennicy spisali się dziś bardzo dobrze. Pokazali serducho do grania, asystowali i strzelali gole. To bardzo cieszy. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra więc nie może być inaczej.

M.P.: W dzisiejszym spotkaniu, przy tak słabo dysponowanym rywalu i całkowitej dominacji w środku pola mogliśmy przećwiczyć kilka wypracowanych na treningach wariantów przeprowadzania akcji. Fajnie wychodziła gra skrzydłami czy przerzucanie ciężaru gry na wolne pole z jednej flanki na drugą.

Kuba Sapiński: Faktycznie. Dzisiejszy przeciwnik pozwalał nam na bardzo dużo. Już w zeszłym sezonie bronił się przed spadkiem, więc przyjechaliśmy śmiało po swoje punkty i nikt nie dopuszczał myśli by było inaczej. Trochę przebudowałem zespół w drugiej części meczu. Dokonałem sześciu zmian by sprawdzić różne warianty i dalej dobrze to wychodziło. Wyjściowo zaczęliśmy 3-4-3 by spróbować potem 4-4-2. Oba systemy funkcjonowały bez zarzutu. Mamy za tydzień kolejny mecz. Teraz już tylko myślimy o spotkaniu z Zamkiem Skotniki. Od wtorku zaczynamy pracę na boisku. A za dwa tygodnie mecz z Koluszkami, który więcej powie nam o naszej dyspozycji na początek tego sezonu.

M.P.: Dziś zagraliśmy pierwszy mecz w nowych strojach, co prawda tylko w komplecie rezerwowym. Jak według Ciebie prezentowali się piłkarze w tych trykotach.

Kuba Sapiński: Fantastycznie. Stroje są bardzo ładne. Drużyna wygląda w nich kapitalnie. U niektórych piłkarzy koszulki zakrywają pewne mankamenty, a to cieszy. Chłopaki wyglądają jak ligowcy.

M.P.: Za tydzień  pierwszy mecz u nas z Zamkiem Skotniki jak już mówiłeś. Spotkanie będzie głównym wydarzeniem przy okazji organizacji Wielkiego Pikniku Rodzinnego, gdzie zaprezentujemy naszych młodych zawodników,  powiemy słowo o naszych sponsorach i partnerach. Będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, napić się zimnego piwa, a dla dzieci przygotujemy lody. Na obiekt w Justynowie ma przyjechać także „gwiazda” na zaproszenie Tomka Wachowaca i będzie to kapitan Widzewa – Sebastian Zieleniecki. Jak zachęcisz mieszkańców Justynowa do przyjścia na nasz stadion w niedzielę.

Kuba Sapiński: Będzie tyle atrakcji, że nie trzeba będzie przekonywać naszą justynowską społeczność do odwiedzenia stadionu. Ja w imieniu drużyny obiecuje dobrą grę i zwycięstwo okraszone ładnymi golami, podobnie jak to miało dziś miejsce. Kto nie widział meczu ze Sport Perfect - niech żałuje.

M.P.: Dziękuję za rozmowę i do zobaczenia.

P.S. Niestety po raz kolejny trener Sport Perfect odmówił naszemu portalowi krótkiej rozmowy. Szkoda. Szanujemy prawa p. Roberta Sękowskiego i liczymy, że może w przyszłości uda się namówić go do oceny spotkania swoich ambitnie grających chłopców.

Rozmawiał M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

   
Milan Club Polonia - LZS Justynów
1 : 5

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  21 października 2018 r. godz. 15.30 (niedziela)

      
LZS Justynów - Więcej Niż Sport

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  7  19
 2  Błękitni Dmosin  7  18
 3  Różyca  7  16
 4  MKP Boruta II Zgierz
 8  16
 5  LZS Justynów  8  14
 6  Włókniarz Zgierz  8  14
 7  Milan Club Polonia   7  11
 8  Sport Perfect  8  9
 9  Gałkówek  7  7
 10  Kalonka  7  3
 11  Zamek Skotniki  8  3
 12  Czarni Smardzew  7  2
 13  Więcej Niż Sport  7  1
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR