Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Imię i nazwisko: Adrian Rzepecki

Urodzony: 29 kwietnia 1993 r.

Stan cywilny: kawaler

Mieszka w: Łódź

Pozycja na boisku: napastnik

Kariera piłkarska: Andrespolia (juniorzy), GKS Bełchatów (juniorzy, Młoda Ekstraklasa), Włókniarz Pabianice, Polonia Piotrków Trybunalski, Andrespolia, Polonia Piotrków Trybunalski, LZS Justynów (od 08 2018).

M.P.: Dwa mecze nowego sezonu za nami. W pierwszym spotkaniu z Włókniarzem Zgierz z grałeś w drugich 45 minutach. W meczu ze Sport Perfect wyszedłeś w pierwszym składzie. Jak ocenisz twoją nową drużynę? Jak się czujesz w LZS-ie?

Adrian Rzepecki: Czuję się bardzo dobrze. Większość chłopaków znałem zanim przyszedłem grać do Justynowa. Z niektórymi grałem w piłkę w innych klubach, a niektórych znam,  bo mieszkaliśmy niedaleko siebie. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W dwóch pierwszych meczach zdobyliśmy 4 punkty. Szkoda tego remisu w Zgierzu, ale można powiedzieć, że plan minimum został wykonany. Z nadziejami patrzymy w przyszłość. Przed nami kolejne mecze, w których będziemy walczyć o trzy punkty.

M.P.: Nie ukrywamy w klubie, że z Twoim przyjściem liczymy na znaczną poprawę gry zespołu szczególnie w przednich formacjach i mamy nadzieję, że zdobywanie goli będzie łatwiejsze.

Adrian Rzepecki: Też na to liczę. Po to przyszedłem do Justynowa by pomóc. Będę starał się wywiązywać z założeń przedmeczowych i zadań jakimi obarczy mnie trener.  Postaram się z całych sił by praca na treningach przełożyła się na mecze by strzelać jak najwięcej goli lub by dogrywać piłkę lepiej ustawionym partnerom .

M.P.: Już w meczu ze Sport Perfect widać było, że współpraca Twoja z kolegą z ataku Krzyśkiem Pawlakiem układała się wzorowo. Obaj zapisaliście się na liście strzelców, a do tego dorzuciliście po asyście przy golach – najpierw Krzysiek dogrywał Tobie, a w drugiej połowie Ty zrewanżowałeś się Krzyśkowi. To dopiero wasz drugi mecz razem, a wyglądało to, jakbyście grali razem kilka sezonów.

Adrian Rzepecki: Krzysiu Pawlak to jest bardzo dobry zawodnik. Procentuje wspólna praca na treningach. Dobrze razem czujemy się na boisku. Mam nadzieję, że z każdym tygodniem będzie coraz lepiej i moja współpraca z Krzyśkiem i innymi piłkarzami będzie jeszcze bardziej „wypieszczona”.

M.P.: W niedzielę gramy pierwszy mecz przed własną publicznością z Zamkiem Skotniki. Jaki wynik typujesz?

Adrian Rzepecki: Liczy się tylko zwycięstwo. Gramy pierwszy mecz przed swoimi kibicami i nie możemy ich zawieść, więc nie ma innej możliwości jak tylko wygrana.

M.P.: Też Ci tego życzę. Dziękuję i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
Milan Club Polonia - LZS Justynów
1 : 5

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  21 października 2018 r. godz. 15.30 (niedziela)

      
LZS Justynów - Więcej Niż Sport

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  7  19
 2  Błękitni Dmosin  7  18
 3  Różyca  7  16
 4  MKP Boruta II Zgierz
 8  16
 5  LZS Justynów  8  14
 6  Włókniarz Zgierz  8  14
 7  Milan Club Polonia   7  11
 8  Sport Perfect  8  9
 9  Gałkówek  7  7
 10  Kalonka  7  3
 11  Zamek Skotniki  8  3
 12  Czarni Smardzew  7  2
 13  Więcej Niż Sport  7  1
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR