Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Po zakończonym meczu udało się namówić trenerów obu zespołów do krótkiej rozmowy. Szkoleniowcy byli w zupełnie innych nastrojach. A oto co powiedzieli:

M.P.: Gratuluję zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Proszę o krótką ocenę tego spotkania.

Dawid Ślązak (trener Błękitnych Dmosin): Mecz mieliśmy pod pełną kontrolą. Gospodarze zagrozili naszej bramce dwa trzy razy, głównie po stałych fragmentach gry. Muszę przyznać, że zagraliśmy solidny mecz. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji poprzez szybką grę.

M.P.: Można powiedzieć, że tym zwycięstwem zapewniliście sobie trzecie miejsce w lidze.

Dawid Ślązak: Jeszcze przed nami mecz z Koluszkami, Kalonką i Zamkiem Skotniki. Raczej nie powinno być kłopotu by to trzecie miejsce utrzymać.

M.P.: Ostatnio Justynów nie ma szczęścia do Błękitnych. Od dwóch lat tylko z nami wygrywacie.

Dawid Ślązak: Faktycznie. My wcześniej przez trzy lata nie mogliśmy wygrać z Justynowem, tak teraz karta się odwróciła i to Justynów nie może wygrać z nami. Trzeba przyznać, że mecze między naszymi drużynami są niezwykle dramatyczne, oba zespoły prezentują ciekawy futbol. Fajnie się nam gra szczególnie na waszym obiekcie.

M.P.: Czyli za rok znów się spotkamy.

Dawid Ślązak: Prawdopodobnie tak. Awans rozstrzygną między sobą zespoły z Koluszek i Różycy, więc zanosi się na to, że w przyszłym sezonie znów będziemy grać z Justynowem.

M.P.: Czyli do zobaczenia w przyszłym sezonie.

M.P.: Cóż można powiedzieć po takim meczu. Przykra ta porażka bo okoliczności dla nas też są przykre. Zabrakło dziś jak dobrze policzyłem ośmiu zawodników w tym pięciu, którzy w poprzednim meczu grali od początku.

Jakub Sapiński (trener LZS Justynów): Powiedziałem już piłkarzom w szatni, że trzeba podziękować tym którzy się dziś stawili i zostawili kawał zdrowia. Nie tak to powinno wyglądać. Musiałem dziś poprosić o pomoc zawodników którzy nie trenowali z nami od dłuższego czasu, do tego sam musiałem zagrać choć nie jestem do tego przygotowany. Duży szacunek dla Sylwka i Kamila, którzy nam dziś pomogli by w ogóle zestawić skład. Nie chce tego na gorąco komentować bo musiałbym użyć kilku mocnych słów. Wynik 4:0 dla Dmosina jest wysoki, ale z perspektywy meczu mogło się to potoczyć inaczej.

M.P.: Faktycznie szkoda. Kibice oglądający mecz mówili, że przy zestawieniu drużyny w pełnym składzie można było powalczyć o trzy punkty.

Jakub Sapiński: To prawda, można było. Na ten czas jesteśmy zespołem na miarą miejsca które zajmujemy. Są niestety lepsze od nas zespoły, z którymi gra nam się bardzo ciężko i trudno urwać im punkty jak pokazują nasze wyniki w zeszłym sezonie i w tym. Jesteśmy taką 4-5 siłą tej ligi. A gdy do tego dochodzą problemy kadrowe to wygląda to tak jak dzisiaj. Może popełniłem dziś trochę błędów przy zestawieniu drużyny. Teraz nie ma co gdybać na błędach się uczymy i idziemy dalej.

M.P.: Zostały Justynowowi dwa mecze do rozegrania. Za tydzień prestiżowy mecz z Różycą i zakończenie sezonu na Borucie. Po tych spotkaniach przyjdzie czas na podsumowanie.

Jakub Sapiński: Mamy jeszcze dwa mecze do rozegrania więc robimy swoje. A na koniec sezonu usiądziemy sobie podsumujemy sezon. Zweryfikujemy piłkarzy, którzy mieli być dla nas wzmocnieniem, a okazało się co innego. Ocenimy sezon, podsumujemy i wyznaczymy cele i działanie na nowe rozgrywki. To od piłkarzy będzie zależało o co tak naprawdę będziemy grać dalej w Justynowie.

M.P.: Dziękuję za tą trudną rozmowę i życzę sukcesów w ostatnich meczach.

Rozmawiał M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR