Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Po przykrych sobotnich wydarzeniach, w których seniorzy LZS Justynów ulegli Błękitnym Dmosin na własnym boisku aż 0:4 powoli opadł już kurz na boisku, w szatni, na parkingu... Niestety duży niesmak pozostał. A to z powodu absencji w tym ważnym dla końcowej tabeli meczu aż 8 zawodników, którzy z różnych powodów nie mogło zagrać dla LZS Justynów. Trener Sapiński nie dość, że musiał poprosić o grę w tych zawodach Sylwka Kurnatowskiego i Kamila Milczarka, którzy od rundy wiosennej zawiesili (na razie miejmy nadzieję) buty na kołku to sam również z konieczności zameldował się na murawie mimo widocznego braku przygotowania. Duże słowa uznania należą się zawodnikom, w szczególności Rafałowi Pankiewiczowi, który zagrał z niezaleczoną kontuzją i z tego powodu prawdopodobnie nie zobaczymy go na boisku w tym sezonie. Szkoda. Po meczu atmosfera była delikatnie mówiąc słaba. Trzecie miejsce w lidze uciekło bezpowrotnie, a walczyć trzeba o czwarte. Po piętach depcze nam Włókniarz Zgierz, który na pewno nie odpuści. Czy starczy chłopcom trenera Sapińskiego sił by zmobilizować się na mecz z wiceliderem z Różycy, czy znów będziemy świadkami różnych absencji – tego nie wiemy. A może piłkarze zmobilizują się ponad wszystko i będą chcieli udowodnić swoją prawdziwą wartość. Kto to wie? W takich przypadkach trzeba przyjechać na stadion i samemu przekonać się jaka jest prawda. Mecz z Różycą z uwagi na festyn, który w weekend będzie odbywał się na obiekcie klubu został przełożony na boiska ChKS-u w Łodzi na sobotę na 18:00 będzie kluczowy dla losów batalii drużyn z Koluszek i Różycy w walce o awans do okręgówki. Na pewno na dobrą postawę naszej drużyny liczą w Koluszkach. Nie ma co ukrywać jakakolwiek strata punktowa zespołu trenera Kornela Błażejewskiego w meczu z LZS będzie sporą niespodzianką. Drużyna jest w gazie, wygrywa wszystko co może na wiosnę i tak naprawdę czeka na kluczowe starcie z Koluszkami w ostatniej kolejce, które będzie decydować o awansie jednej z ekip. A morale LZS-u Justynów nie jest na zbyt wysokim poziomie. Wiadomo już że zajmiemy w tabeli czwarte lub piąte miejsce, puchary nam nie grożą, spadek też nie. Jedynym bodźcem do lepszej gry może być fakt, żeby pokazać trenerowi i kibicom swoją chęć udowodnienia przydatności do dalszej gry w klubie. W drużynie po sezonie mogą nastąpić zmiany i od postawy zawodników w głównej mierze będzie zależeć jaki kierunek obierze dorosły futbol w Justynowie w przyszłym sezonie. Zostały dwa mecze i trzeba zrobić wszystko by godnie pożegnać się z tym sezonem. Mecz można przegrać ale trzeba to zrobić z charakterem. Na walkę i ambicję liczą kibice, którzy jak zwykle pojadą za swoją ekipą na mecz. Panowie piłkarze zagrajcie dla nich.

W sobotę o godzinie 11:00 na obiekcie w Justynowie ostatni mecz przed swoją publiką rozegrają nasi juniorzy, którzy prawdopodobnie pożegnają się z młodzieżową piłką i w przyszłym sezonie zasilą seniorów. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie by podziękować chłopcom trenera Dziedziczaka i kierownika Pabisiaka za kilka lat grania w barwach LZS Justynów.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR