Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

W najbliższą niedzielę 23 czerwca na boisku w Justynowie odbędzie się druga edycja Memoriału im. Andrzeja Lasoty. Jak dobrze pamiętamy rok temu zainaugurowaliśmy imprezę by podtrzymać pamięć osoby Andrzeja Lasoty – wieloletniego prezesa klubu z naszej miejscowości. Podczas premiery obiekt sportowy w Justynowie został nazwany imieniem Andrzeja Lasoty, odsłonięta została tablica pamiątkowa z jego imieniem, a potem mogliśmy pasjonować się tym co lubimy najbardziej czyli turniejem piłkarskim. Pierwszym triumfatorem imprezy został po zaciętym meczu finałowym i zwycięstwie 1:0 nad LZS Justynów zespół złożony z piłkarzy związanych z Andrespolią Wiśniowa Góra, który występował pod nazwą Przyjaciół Andrespola. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze Polonii Andrzejów. Zmaganiom piłkarzy przyglądali się kibice, którzy w liczbie ponad 300 osób odwiedzili nasz stadion. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą oraz całą masę zapytań czy będzie to turniej cykliczny Zarząd klubu LZS Justynów postanowił włączyć tą formę rekreacji do corocznego kalendarza imprez związanych z Justynowem.
W tym roku w zmaganiach piłkarskich wystartuje osiem drużyn. Obok gospodarzy, którzy wystawią dwie ekipy tzw „starych” i „młodych” do rywalizacji zaproszono PTC Pabianice, LKS Różycę, LKS Gałkówek, Polonię Andrzejów. W turnieju wystartuje również ekipa Ochotniczej Straży Pożarnej z Justynowa oraz drużyna Oldbojów LZS-u. Otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 9:30 i dokona go żona Andrzeja – Dorota Lasota, która cały czas działa aktywnie w klubie prowadząc zajęcia nordic walking, jogi oraz pomagając we wszystkich eventach związanych z klubem. Po losowaniu, drużyny zostaną podzielone na dwie grupy po cztery zespoły grając w formule playareny każdy z każdym, w meczach 2 razy po 10 minut. Zespoły, które zajmą w grupach po dwa pierwsze miejsca utworzą na tzw „krzyż” pary półfinałowe. Na koniec zostaną rozegrane mecze o 7, 5, 3 i wielki finał imprezy. Podczas zmagań dla kibiców zostaną przygotowane atrakcje, a wszystko dzięki pomocy Gminy Andrespol i sponsorów. Będzie grill, lody dla dzieciaków, stoisko ze „złotym trunkiem”, konkursy z nagrodami – mistrz jedenastek, król żonglerki, najtęższa głowa wiedzy o LZS Justynów. Dla najmłodszych zostanie stworzony kącik zabaw. Na pewno każdy znajdzie w niedzielę na obiekcie w Justynowie coś dla siebie. Wszystkich kibiców i nie tylko ich serdecznie zapraszamy na drugą edycję Mamoriału im. Andrzeja Lasoty w Justynowie.

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR