Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

W czwartej kolejce spotkań piłkarskiej A klasy seniorzy LZS Justynów udali się do Łodzi gdzie rozegrali mecz z drużyną Kolejarza Łódź. Trzeba przyznać, że słowo „rozegrali” jest trochę na wyrost. Mecz z rywalem z Parku na Zdrowiu zupełnie naszym chłopcom nie wyszedł. Porażka 0:4 w pełni odzwierciedla sytuację którą oglądaliśmy na boisku od 10 do 90 minuty. Miłe złego początki i fajna gra ze strony LZS-u to pierwsze 600 sekund, w których zdominowaliśmy rywala i stworzyliśmy sobie trzy doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. Niestety Kacper Ambrozik oraz Grzegorz Kopeć zachowali się jak młodzicy robiąc z bramkarza gospodarzy bohatera choć wystarczyło tylko celnie kopnąć do bramki. Patryk Kiński z kolei po pięknej indywidualnej akcji i wymanewrowaniu defensywy Kolejarza minimalnie przestrzelił z 16 metra. Niestety były to jedyne okazje Justynowa w tym meczu. Dalsze 80 minut niepodzielnie na murawie panował Kolejarz. Piłkarze trenera Macieja Szpaka byli agresywniejsi, wykazywali się pomysłowością i nie popełniali tak prostych błędów jakie przydarzyły się graczom z Justynowa. Każda z bramek strzelonych przez piłkarzy z Łodzi obciąża indywidualnie graczy LZU-u. Niestety straciliśmy gole po błędach elementarnych. Brak krycia, bezmyślny faul w ostatniej minucie przed przerwą w rogu pola karnego czy brak zrozumienia i asekuracji w defensywie. Na dodatek w drugiej połowie zamiast skupić się na grze nasi gracze kłócili się ze sobą i za wszelką cenę postanowili wygrać konkurs kto pierwszy wyleci z boiska po czerwonej kartce. Na szczęście nikomu ta sztuka się nie udała bo na wysokości zadania stanął sędzia, który musiał temperować entuzjazm naszych graczy w polowaniu na nogi rywala. Ufff. Całe szczęście, że cała masa nieszczęścia została zrzucona na ten właśnie jeden mecz. Nie ma możliwości by zagrać jeszcze raz tak złe zawody. Na małe usprawiedliwienie naszej drużyny trzeba wspomnieć fakt, że na chwilę obecną sytuacja w drużynie wygląda jak na Szpitalnym Oddziale Ortopedii. Choć pech jednych powinien być szansą dla innych. Widać niektórzy nie potrafią sięgnąć po złoty los na loterii i walczyć o swoje. Na szczęście do zdrowia i treningów wracają gracze, którzy powinni być gotowi na kolejny mecz. Zobaczymy. Nie pozostał nam nic innego jak pokazać się kibicom z innej – lepszej strony. Gorzej przecież być nie może.

Kolejarz Łódź – LZS Justnów 4:0 (2:0).

LZS Justynów: Worotnicki 3 – Kurnatowski 2 (65' Michałus 2), Sójka 3, Wachowiec 3, Skwarka 1 (46' Pankiewicz 3), Kopeć 2, Szumicki 2, Supera 2 (46' Sapiński 2), Ambrozik 3, Kurzawski 2, Kiński 3 (72' Bartosik 1).

Widzów 25 w tym 8 z Justynowa.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR