Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Po nieudanym meczu wyjazdowym w Łodzi gdzie ulegliśmy Kolejarzowi 4:0 w najbliższą sobotę nadarza się idealne szansa na rehabilitację. Do Justynowa przyjeżdża czerwona latarnia ligi zespół Zamka Skotniki. Przeciwnik w czterech pierwszych meczach nie zdobył jeszcze punktu. Ba, nie strzelił nawet gola, a stracił ich aż 22. W kategoriach sensacji należy rozpatrywać jakąkolwiek stratę punktową naszego zespołu w tej konfrontacji. Podrażnieni porażką z Kolejarzem piłkarze trenera Sapińskiego powinni sprawić sobie i kibicom widowisko, w którym wygrają wysoko i pewnie. A do tego strzelom rywalom jak najwięcej goli. Na to liczymy i innego scenariusza nie bierzemy pod uwagę. Graczom naszego zespołu nie przystoi grać tak jak to miało miejsce w Parku na Zdrowiu w zeszłą sobotę. Takich meczów my kibice nie chcemy nigdy oglądać, aż bolą nas do tej pory zęby. Mecz zawsze można przegrać, ale trzeba to zrobić z honorem i na boisku trzeba zostawić całe zdrowie. Wtedy piłkarzom wszystko można wybaczyć. A nasi chłopcy zapatrzyli się chyba na reprezentację Polski, która też myślała że teoretycznie słabszy rywal ze Słowenii położy się przed meczem i poprosi o najniższy wymiar kary. A tu guzik. Mecz trzeba wybiegać, a zwycięstwo wyszarpać. Takie są reguły współczesnego futbolu. Dobra gra  przez 10 minut to o wiele za mało.  Mamy nadzieję, że nasi piłkarze już to wiedzą. Początek ligi w wykonaniu LZS-u jest najgorszy od kilkunastu lat. W A klasie chyba gorzej się nam nie wiodło. Teraz nie pozostaje nic innego jak z meczu na mecz piąć się i gonić czubek tabeli. Tym bardziej, że do zdrowia i treningów wrócili w większości gracze, których zabrakło w pierwszych meczach.  Na pełnych obrotach trenują już Wojtek Niżnikowski oraz Adrian Rzepecki. Pewnie w meczu z Zamkiem będą to podstawowi gracze bo największy problem mamy z przednią formacją. Być może inni dostaną swoją szansę ale to będzie można powiedzieć dopiero po czwartkowym treningu.

Mecz z Zamkiem Skotnik na obiekcie im. Andrzeja Lasoty w sobotę o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR