Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Po emocjonujących meczach z Borutą Zgierz i Strugą Dobieszków, w którym piłkarze LZS Justynów po dobrej grze zdobyli komplet punktów, w najbliższą sobotę podejmujemy zespół Sport Perfect Łódź. Najbliższy przeciwnik nie należy może do potentatów ligowych, ale na pewno trzeba darzyć go szacunkiem, bo potrafi co pewien czas sprawić niespodziankę odbierając punkty wyżej notowanym rywalom. Tak było w meczach z Różycą i Błękitnymi Dmosin gdzie rywal na własnym boisku zanotował remisy z tymi drużynami.

Patrząc obiektywnie zdecydowanym faworytem sobotniego meczu będą gospodarze. Wystarczy spojrzeć na miejsce w tabeli i zdobycz punktową obu zespołów by pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Drużyna Sport Perfect ma na swoim koncie 3 remisy i 6 porażek. Dorobek bramkowy też nie jest superowy. Osiem bramek strzelonych i 24 bramki stracone. Patrząc obiektywnie drużynę Sport Perfectu stać na więcej. Zespół rywala odnióśł zwycięstwo w tym sezonie w meczu z Zamkiem Skotniki (5:0) lecz jak wiadomo decyzją Związku wszystkie mecze Zamka zostały anulowane. W takiej sytuacji znalazła się również nasza drużyna, której to również odebrano punkty zdobyte na boisku. Na pewno ważnym jak nie najważniejszym aspektem meczu będzie fakt by jak najwcześniej napocząć rywala, a potem poprawić drugim golem. Takie scenariusze przerobiliśmy w poprzednim sezonie i fajnie by było aby teraz również taka sytuacja miała miejsce.

Po zwycięstwach z Borutą i Strugą, które pokazały, że drużyna LZS Justynów jest dobrze przygotowana, w dobrym tonie będzie podtrzymanie zwycięskiej passy. Jak mówi przysłowie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Kibice na pewno znów tłumnie zasiądą na obiekcie w Justynowie by oklaskiwać swoich piłkarzy. Nie można ich zawieść. Po prostu ten mecz trzeba wygrać.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:00 na obiekcie im. Andrzeja Lasoty w Justynowie. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

M.G

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR