Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

W Dzień Zaduszny 2 listopada 2019 roku piłkarze LZS Justynów podejmowali na własnym stadionie drużynę Sport Perfect. Jak pisaliśmy w zapowiedzi meczu spotkanie to aby wygrać trzeba szybko naruszyć przeciwnika a następnie dobić go kolejnym trafieniem. Pisaliśmy również, iż drużyna Sport Perfect mimo, iż zajmuje lokatę w dolnej części tabeli potrafi grać z drużynami stawianymi w roli faworyta. Mecz rozpoczął się minutą ciszy upamiętniający odejście naszego wieloletniego Prezesa Andrzeja Lasoty. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, zawodnikom obydwu drużyn jak i również sędziom za uszanowanie tego wspaniałego gestu.

Na początku tej relacji chciałbym powiedzieć, iż będzie to chyba jedna z najkrótszych relacji meczowych w tym sezonie. Będzie tu uwzględnione to co działo się na boisku, a że działo się niewiele, a raczej mówiąc prawie nic taka też jest relacja. Obydwie drużyny stworzyły bardzo marne widowisko. Brak było akcji, które mogli by oklaskiwać kibice. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska a sytuacje bramkowe można policzyć na palcach jednej ręki. W pierwszej połowie odnotowaliśmy dwie akcje, które warto było odnotować. W 32 minucie zagranie Tomka Wachowca do Bartka Kurzawskiego w pole karne. Kura niepotrzebnie wycofał piłkę do Rzepy i akcja zakończyła się stratą. Niewiadomo co by było gdyba Kura zdecydował się na oddanie strzału będąc w dogodnej sytuacji. Minutę później Marcin Milczarek doszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz ten nogami wybił piłkę na róg. To jedyne szanse bramkowe w tej części spotkania. Wszyscy liczyli, iż druga część spotkania przyniesie więcej emocji. Nic bardziej mylnego. Druga połowa jeszcze bardziej wiała nudą, niż pierwsza. W drugiej części spotkania obydwie drużyny nie stworzyły żadnej sytuacji bramkowej. Pomimo zmian  w obu zespołach, obraz gry nie zmieniał się. Gdy kibice wychodzili już ze stadionu, stał się cud. Nasza drużyna przeprowadziła jedyną składną akcję w tej części spotkania. Dwójkowe zagranie w polu karnym pomiędzy Rzepą i Przemkiem Bartosikiem zakończył się zdobyciem zwycięskiego gola. A gola tego strzeliła „legenda” LZS-u - Przemek Bartosik. Dziękujemy, że jesteś z nami.

W sobotę 9 listopada o godz. 13.30 nasz zespół wyjeżdża na mecz z liderem tabeli, drużyną Różycy. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

LZS Justynów – Sport Perfect 1:0 (0:0)

Bramka dla LZS: Bartosik

Skład LZS Justynów: Worotnicki 5 – Szumicki 5, Pankiewicz 5, Biernacki 6, Wachowiec 6, Pabisiak 5 (57’ Niżnikowski 4), Sójka 5(74’ Bartosik 6), Milczarek 6 (82’ Michałus 2), Ambrozik 5, Rzepecki 5, Kurzawski 5

Trener: Jakub Sapiński

Widzów: 50

M.G.

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR