Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Po emocjonujących i wygranych meczach z Borutą Zgierz i Strugą Dobieszków oraz słabym ale również wygranym meczem z drużyną Sport Perfect, piłkarze LZS Justynów jadą do Różycy na mecz z liderem rozgrywek. Najbliższy przeciwnik nie leży naszej drużynie. Ostatnie mecze z drużyną LKS-u kończyły się porażkami naszego zespołu. W poprzednim sezonie doznaliśmy dwóch porażek: na własnym stadionie przegraliśmy 1:3 (bramkę strzelił Krzysiek Pawlak) natomiast w Różycy doznaliśmy klęski, przegrywając 0:7. Patrząc obiektywnie zdecydowanym faworytem sobotniego meczu będą gospodarze. W tabeli Rózyca jest liderem, natomiast my zajmujemy 5 miejsce w tabeli. Drużyna Różycy ma na swoim koncie 8 zwycięstw i jeden remis. Stosunek bramkowy wynosi 44:7. Nasza drużyna zanotowała natomiast 6 zwycięstw, remis i 3 porażki. Stosunek bramkowy wynosi 21 do 15. Na uwagę zwraca fakt, iż drużyna Rózycy jedyne stracone punkty zanotowała z drużyną Sport Perfect, z którą to po wielkich trudach wygraliśmy w ostatniej kolejce. Wszyscy liczymy, iż nasz zespół stać na to aby odebrać jakiekolwiek punkty przeciwnikowi. Jeżeli drużyna stanie na wysokości zadania, to przywiezie conajmniej punkt z tego trudnego terenu. Na pewno w tym wydarzeniu wezmą udział wierni kibice LZS-u, którzy będą wspomagać swój zespół. Ciężkie zadanie czeka Patryka Kińskiego. Kiniu liczy na wyjście w podstawowym składzie po pauzie za czrwoną kartę. Smaczku dodaje również fakt, iż Kiniu w zeszłym sezonie grał dla drużyny z Różycy i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Nie mielibyśmy nic przeciwko, aby to właśnie Kiniu przeważył losy zwycięstwa na naszą korzyść.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 13:00 na obiekcie w Różycy. Zwracam uwagę na godzinę rozpoczęcia meczu. Pierwotnie mecz miał być rozegrany o godz. 14.00, później zmieniono na godz. 13.30 a ostatecznie  decyzją ŁZPN gramy o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

M.G

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR