Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W dniu 24 maja 2016 roku w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Justynowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze stowarzyszenia LZS Justynów. Celem spotkania było przedstawienie wyników za rok 2015 oraz wybranie nowego Zarządu w miejsce ustępujących po czterech latach władz. W zebraniu uczestniczyli członkowie oraz sympatycy klubu, wśród nich dominowali piłkarze seniorskiej drużyny oraz jak zwykle prężna sekcja nordic walking.

Jako pierwszy głos zabrał „stary” Prezes Andrzej Lasota. Na wstępie podziękował wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w rozwoju naszej instytucji. Po przedstawieniu porządku obrad przedstawił osiągnięcia sekcji piłkarskich. Następnie głos zabrała p.Dorota Lasota, która w klubie odpowiada za sprawy związane z sekcją nordic walking i jogi. Mino zapewnień, że wystąpienia ma potrwać tylko cztery minuty nie sposób było w tak krótkim czasie streścić wszystkie osiągnięcia z 2015 roku. Trzeba przyznać, że dorobek i sukcesy zawodników sekcji nordic walking na zawodach w całym kraju są imponujące. Brawo oby tak dalej!!!!

Po przedstawieniu bilansów finansowych i spraw organizacyjnych nadszedł czas na wybór nowych władz w klubie oraz do komisji rewizyjnej. Do nowego Zarządu weszło 11 osób, których zgłaszali członkowie LZS. Musieli oni wyrazić wolę przystąpienia do władz klubu. Członkowie nowego zarządu wybrali spośród siebie Prezesa, Wiceprezesa, skarbnika oraz sekretarza klubu.

Na pierwszy rzut oka widać, że nastąpiła pokoleniowa zmiana warty w stowarzyszeniu. Nowym Prezesem została wybrana córka ustępującego „wodza” - Karolina Lasota. Skład Zarządu to mieszanka rutyny i doświadczenia w osobach takich ludzi jak Andrzej Lasota, Anna Stokowska Kępka czy Jerzy Plaskota z młodością i nowymi pomysłami reprezentowane przez nową Panią Prezes, naszego piłkarza Tomka Wachowca czy związanych z grupami młodzieżowymi w sekcji piłki nożnej Piotra Turka i Piotra Pabisiaka.

 

Pierwsze zebranie Zarządu odbędzie się 3 czerwca 2016 roku, na którym przydzielone zostaną zadania jak również nakreślona strategia rozwoju LZS Justynów na najbliższe cztery lata.

 

Skład Zarządu LZS Justynów.

 

Prezes: Karolina Lasota.

Wiceprezes: Piotr Pabisiak

Skarbnik: Anna Stokowska Kępka

Sekretarz: Katarzyna Donder

Andrzej Lasota

Jerzy Plaskota

Katarzyna Tomczyk

Piotr Turek

Tomasz Wachowiec

Stanisław Nalewaj

Michał Pietrzykowski

 

Wszystkim życzymy zdrowia, wytrwałości i jak najwięcej wolnego czasu, który będzie można poświęcić dla rozwoju naszego klubu.

 

M.P.

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów - MKP Boruta II Zgierz
3 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  wiosna 2019

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  12  29
 2  Różyca
 12  28
 3  Błękitni Dmosin
 12  27
 4  Włokniarz Zgierz
 12  23
 5  Milan Club Polonia
 12  21
 6  LZS Justynów
 12  20
 7  MKP Boruta II Zgierz
 12  17
 8  Gałkówek  12  16
 9  Sport Perfect  12  14
 10  Czarni Smardzew
 12  9
 11  Więcej Niż Sport
 12  7
 12  Zamek Skotniki
 12  6
 13  Kalonka
 12  3
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR