Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W dniu 24 maja 2016 roku w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Justynowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze stowarzyszenia LZS Justynów. Celem spotkania było przedstawienie wyników za rok 2015 oraz wybranie nowego Zarządu w miejsce ustępujących po czterech latach władz. W zebraniu uczestniczyli członkowie oraz sympatycy klubu, wśród nich dominowali piłkarze seniorskiej drużyny oraz jak zwykle prężna sekcja nordic walking.

Jako pierwszy głos zabrał „stary” Prezes Andrzej Lasota. Na wstępie podziękował wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w rozwoju naszej instytucji. Po przedstawieniu porządku obrad przedstawił osiągnięcia sekcji piłkarskich. Następnie głos zabrała p.Dorota Lasota, która w klubie odpowiada za sprawy związane z sekcją nordic walking i jogi. Mino zapewnień, że wystąpienia ma potrwać tylko cztery minuty nie sposób było w tak krótkim czasie streścić wszystkie osiągnięcia z 2015 roku. Trzeba przyznać, że dorobek i sukcesy zawodników sekcji nordic walking na zawodach w całym kraju są imponujące. Brawo oby tak dalej!!!!

Po przedstawieniu bilansów finansowych i spraw organizacyjnych nadszedł czas na wybór nowych władz w klubie oraz do komisji rewizyjnej. Do nowego Zarządu weszło 11 osób, których zgłaszali członkowie LZS. Musieli oni wyrazić wolę przystąpienia do władz klubu. Członkowie nowego zarządu wybrali spośród siebie Prezesa, Wiceprezesa, skarbnika oraz sekretarza klubu.

Na pierwszy rzut oka widać, że nastąpiła pokoleniowa zmiana warty w stowarzyszeniu. Nowym Prezesem została wybrana córka ustępującego „wodza” - Karolina Lasota. Skład Zarządu to mieszanka rutyny i doświadczenia w osobach takich ludzi jak Andrzej Lasota, Anna Stokowska Kępka czy Jerzy Plaskota z młodością i nowymi pomysłami reprezentowane przez nową Panią Prezes, naszego piłkarza Tomka Wachowca czy związanych z grupami młodzieżowymi w sekcji piłki nożnej Piotra Turka i Piotra Pabisiaka.

 

Pierwsze zebranie Zarządu odbędzie się 3 czerwca 2016 roku, na którym przydzielone zostaną zadania jak również nakreślona strategia rozwoju LZS Justynów na najbliższe cztery lata.

 

Skład Zarządu LZS Justynów.

 

Prezes: Karolina Lasota.

Wiceprezes: Piotr Pabisiak

Skarbnik: Anna Stokowska Kępka

Sekretarz: Katarzyna Donder

Andrzej Lasota

Jerzy Plaskota

Katarzyna Tomczyk

Piotr Turek

Tomasz Wachowiec

Stanisław Nalewaj

Michał Pietrzykowski

 

Wszystkim życzymy zdrowia, wytrwałości i jak najwięcej wolnego czasu, który będzie można poświęcić dla rozwoju naszego klubu.

 

M.P.

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR