Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Krzysztof kolejny bardzo dobry mecz w twoim wykonaniu. Kolejne dwie bramki strzelone tej wiosny. Ile bramek masz już na koncie?

KP: Na wiosnę mam strzelonych bodajże 10 goli, w sumie z rundą jesienną to będzie 12 goli. Jedną bramkę mam nieuznaną po słynnym walkowerze w Brzezinach. Bardzo cieszę się, że te sytuację, które mam wykorzystuję dzięki czemu drużyna może zdobywać kolejne trzy punkty.

Krzysztof powiedz co się stało z naszą drużyną? 7 punktów zdobytych jesienią, a w tej chwili już 32 punktów na trzy kolejki do końca wiosny. Jesteście viceliderem tabeli rundy za ekipą z Kutna. Jak to się stało?

KP: Myślę po pierwsze, że ważny był dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Spędziliśmy sporo czasu na siłowni. Ja czuję się o wiele mocniejszy fizycznie. To widać po mnie i po innych chłopakach. A po drugie ważna była mobilizacja. Stanęliśmy pod ścianą więc musieliśmy się skupić na zdobywaniu punktów.

Od początku rundy widać po was wielką mobilizację, wolę walki i ambicję. Jaki wpływ miał na to dołączenie do drużyny nowych zawodników Tomka Wachowca, Arka Siuto czy powrót do treningów Konrada Musiała?

KP: Tak oczywiście nowi chłopcy podnieśli poziom drużyny. Tomek pokazuje wielką determinację tak samo jak wszyscy inni koledzy. Wszyscy walczymy jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Gramy i dajemy z siebie całą siłę i to widać na boisku.

Jak oceniasz realnie czy w obecnej chwili możliwe jest utrzymanie ligi okręgowej dla Justynowa. W tym momencie 10 miejsce daje tą bezpieczną lokatę? Jest to jest do osiągnięcia?

KP: W tym momencie nie ma co przesądzać o utrzymaniu czy też nie. Wszystko jest w naszych nogach i myślę, że jak będziemy dalej dawać wszystko co mamy najlepsze to możemy o to utrzymanie być spokojni.

Czy stabilizacja pozycji na boisku dla ciebie na ofensywnego pomocnika lub fałszywego pomocnika dała ci możliwość skupienia na ofensywie i przez to możesz dać więcej dla drużyny?

KP: Można tak powiedzieć. Mnie lepiej gra się bardziej ofensywnie. Pomaga mnie to, że wykorzystuję wypracowane sytuacje. Są jakieś stracone szanse lecz jest ich mniej niż tych wykorzystanych. To sprawia, że czuję się pewniej i gra mi się dobrze.

Krzysztof jedziecie teraz do Kutna. To jest lider. Drużyna, która awansowała do 4 ligi. Będzie to mecz także dwóch najlepszych ekip wiosny. Jak uważasz, czy będziemy tam na straconej pozycji czy możemy wywieźć z Kutna jakieś punkty?

KP: Jak wszyscy wiemy przy obecnej naszej formie miejsce w tabeli nie odzwierciedla naszych możliwości. Wynik w każdym meczu jest sprawą otwartą. Myślę, że nie mamy się czego obawiać. Jedziemy do Kutna po 3 punkty. Nie musimy grać zachowawczo i na siłę próbować zremisować tego meczu. Jedziemy do lidera po swoje!!!!!

Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów.

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR