Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Stare przysłowie mówi, że wszystko dobre co się dobrze kończy. Można śmiało powiedzieć, iż ma to odzwierciedlenie w grze i miejscu jakie zajęła nasza drużyna na koniec sezonu 2016/17. Biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach zaczynaliśmy przygotowania do ligi to trzecie miejsce na mecie rozgrywek trzeba uznać za duży sukces wszystkich osób, którzy w jakimkolwiek stopniu się do tego przyczynili. Podziękowania należą się przede wszystkim trenerowi i piłkarzom, bo to ich trud można oklaskiwać na boisku. Nie można przejść obok pracy działaczy klubu, wolontariuszy czy kibiców. Nie raz wzbudzali oni podziw fanów innych drużyn swoją liczebnością czy pomysłami jak pomagać swoim piłkarzom. Jako jedyni z nielicznych utożsamiają się z barwami klubowymi, a frekwencja na meczach w Justynowie kilka razy przekraczała setkę osób.

W środę 14 czerwca 2017 roku o godzinie 18:00 na obiekcie LZS Justynów odbędzie się mała uroczystość zakończenia sezonu seniorów. W tym dniu przy grillu będzie można powspominać mijający sezon. Z tego też względu współtwórcy strony internetowej klubu LZS Justynów na wzór „Ekstraklasy” przygotowali ankietę, którą wypełnili kibice, piłkarze, trenerzy oraz działacze klubowi. W kwestionariuszu zadano 7 pytań o najlepszego piłkarza sezonu, bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika, młodzieżowca oraz kto jest autorem najładniejszej bramki. Wyniki zostaną ogłoszone właśnie w środę podczas mini gali, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Fundatorami upominków jest LZS Justynów, firma Sebdan oraz MO. Również w środę podczas naszej uroczystości wręczona zostanie nagroda dla Michała Biernackiego, który z wynikiem 78 punktów wygrał klasyfikację strony www.lzsjustynow.pl na piłkarza, który w rundzie wiosennej zdobędzie największą ilość oczek. Michałowi serdecznie gratulujemy, a innym piłkarzom życzymy więcej szczęścia w następnym sezonie.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którzy w najmniejszym stopniu pomagali w osiągnięciu tego co udało się zdobyć w tym sezonie: piłkarzy, trenerów, działaczy, wolontariuszy oraz kibiców. Będzie można przy piwie i kiełbasce powspominać o minionych rozgrywkach oraz porozmawiać o planach na sezon następny.

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR