2022-04-28
Daniel
Piłka nożna
534
.spokojnie - piątkowa pogoda zapowiada się ładna, słonecznie z lekko zachmurzonym niebem. Chodzi o inny Huragan – drużynę ze Swędowa niedaleko Strykowa. Beniaminek naszej ligi przyjedzie na nasz obiekt w piątek o 17:30. Goście w ostatniej kolejce, po zaciętym meczu na własnym boisku wygrali z drużyną Zjednoczeni II Stryków 4:3. Rozgrywając u siebie mecze wygrali wszystkie w rundzie wiosennej, lecz na jedynym wyjeździe na wiosnę ulegli KKS Koluszki 4:0.

Nasza drużyna na pewno chce zrehabilitować się za październikowy remis w Swędowie. Przypomnijmy, iż był to ciężki mecz, gdyż od 42 minuty graliśmy w dziesiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał Rafał Pankiewicz. Udało się nam wyrównać na 2:2 w ostatniej minucie spotkania. Bramkę na wagę remisu strzelił Jakub Kurowski. Czy w piątek popularny „Kura” również zostanie bohaterem meczu? – oczywiście miejmy nadzieję zwycięskiego ! W bardzo dobrej formie znajduje się Kamil Gumel, który w ostatnim spotkaniu ustrzelił hattricka. Nasi szybcy skrzydłowi niczym niejeden huragan będą atakować bramkę przeciwnika – to lewą, to prawą stroną. Zapraszamy wszystkich na emocjonujący pojedynek A-klasy w piątek popołudniu.

Razem z naszą drużyną zacznijmy wspólnie majówkę. Początek spotkania o godzinie 17:30.