Pierwsza porażka w sezonie. Gramy dalej..

2020-10-07

Zapowiedź meczy Włókniarz Zgierz - LZS Justynów

Daniel
2020-09-29

Zapraszamy do przeczytania wywiadów po meczu A klasy Czarni Smardzew - LZS Justynów

Michał
2020-09-28

W deszczową niedzielę LZS Justynów pojechał do Rosanowa gdzie zmierzył się z drużyną Czarnych Smardzew. Przeciwnik ten zawsze sprawiał naszym piłkarzom sporo problemów

Michał
2020-09-27

Bardzo ciekawe spotkanie w Różycy rozegrali nasi piłkarze z rocznika 2008/2009

Daniel
2020-09-23

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Rosanowie lider łódzkiej drugiej grupy „Serie A” zagra mecz z Czarnymi Smardzew.

Michał
2020-09-22

Zapraszamy na trening próbny z trenerem Damianem Lewosińskim we wrześniowe środy o godz. 16.30

Daniel
2020-09-21

Wywiady z bohaterami spotkania

Michał
2020-09-21

Podsumowując, mecz był pod pełną kontrolą Justynowa, Dużo pewności dał miejscowym szybki gol.

Michał
2020-09-14

Relacja z meczu w Gałkówku, popularne derby o las

Michał
2020-09-08

W minioną niedzielę zainaugurowaliśmy piłkarski sezon na własnym obiekcie.

Daniel
Daniel
2020-08-31

Wracamy zwycięsko z Dmosina. Brawo Panowie za walkę.

Daniel
2020-08-31

Wywiady po ciężkim meczu w Dmosinie.

Daniel
2020-08-24

Wywiady po inauguracyjnym meczu klasy A z Milanem SC Łódź.

Daniel
2020-08-23

Zapraszamy do relacji ze spotkania Milan Polonia Łódź z LZS Justynów. Spotkanie inaugurujące sezon zaczęliśmy od wysokiego zwycięstwa.

Daniel
2020-06-01

Po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa sportowcy zrzeszeni przy klubie z Justynowa wrócili do treningów.

Daniel
2020-04-01

Z dużymi nadziejami oraz entuzjazmem ruszyli do treningów piłkarze seniorskiej drużyny LZS Justynów po zimowej przerwie w rozgrywkach łódzkiej A klasy.